PDA

Zobacz pełną wersję : Rozdzielenie artykułów na stronie



LydRayn
18-12-2012, 22:47
Witam serdecznie!
Mam następujący problem: na swojej stronie w zakładce ustawiłem "przegląd artykułów" by wyświetlały się urywki każdego artykułu na jednej stronie. Niestety wszystkie odnośniki do artykułów znajdują się w jednej ramce, a chciałbym, by każdy artykuł był oddzielony od siebie. W pliku joomla_classes.css zastosowałem kod, którego tu niestety nie mogę podać, gdyż Bazyl czuwa, ale to jest link do stronki: http://www.firmahamburg.de/automotive/auspuff-kuhler.html

Mam nadzieję, że komuś uda się rozwiązać tą zagadkę.
Z góry dzięki za pomoc!

Jac
18-12-2012, 22:59
Ja mogę pomóc, ale dopiero kiedy przejdziesz w kodzie z tabelek na coś bardziej współczesnego :D.

LydRayn
18-12-2012, 22:59
bardzo chętnie ; p jakieś propozycje? problem w tym, że ten szablon to jeden wielki zlepek tabelek, więc jakby się ich nie ominie

tomaszek83
18-12-2012, 23:02
LydRayn a Ty czasem nie próbujesz naszym kosztem zrealizować zlecenia? Nikt za Ciebie nie zrobi strony. Poza tym stawiasz stronę na 1.5.x które dawno nie jest wspierane.

Jac
18-12-2012, 23:03
A proszę bardzo, skoro jesteś chętny zaczerpnąć wiedzy, żeby poprawić własną stronę internetową: zapoznaj się z terminem "template overrides", albo bardziej po polsku: nadpisywaniem szablonów. Tylko nie licz, że będę prowadził za rączkę. Wiedza leży i czeka. Trzeba tylko umieć z niej skorzystać. Wyszukiwarki działają. Już Cię naprowadziłem zresztą.

LydRayn
18-12-2012, 23:03
proszę o pomoc, nakierowanie, a nie o robienie za mnie czarnej roboty ; )

Jac
18-12-2012, 23:04
Właśnie podałem Tobie wskazówkę dotyczącą sposobu pozbycia się tych tabel z kodu.

LydRayn
18-12-2012, 23:05
Wiem, dziękuję, wyżej to była odpowiedź na zaczepkę tomaszka83