PDA

Zobacz pełną wersję : Górne menu



yato
19-12-2012, 19:53
Witam, znów mam probem xD, otóż stworzone przeze mnie menu (lub main menu systemowe) nie może przybrać pozycji górnego menu (belka pod zdjęciem). Żaden user1234 nie działa. Gdzie mogę zdefinować położenie tego czegoś? lub może jakieś inne rozwiązania.

Dziękuje i pozdrawiam
odszkodowaniezaslupy.cba.pl

wezyrek
22-12-2012, 17:32
zależy od szablonu często ustawienie poziomego menu odpowiada pozycja honrav ustaw w module który jest przypisany do menu poziomego pozycje np hornav lub mainmanu najlepiej sprawdź to w szablonie który masz zainstalowany , a i upewnij sie że moduł jest włączony

PeFik
22-12-2012, 18:41
xD - to karta pamięci , więc nie wiem jaki ma związek z Joomla?

Poza tym jak wyżej, ile szablonów tyle rozwiązań. Na ogół najłatwiej skorzystać z szablonu, ktory oferuje rozwijane menu w standarcie.

waldekwi
27-12-2012, 14:39
ciach - powód - zbędny komentarz - pzdr - Gall Anonim

Greenglasses
31-12-2012, 15:44
Spróbuj tak:
Wpisz w pasek wyszukiwarki http://odszkodowaniezaslupy.cba.pl?tp=1 - pojawią Ci się nazwy i pozycje modułów, które możesz wykorzystać. Dzięki temu będziesz wiedział jak nazywają się poszczególne pozycje i gdzie się znajdują.
Natomiast w adminie w: rozszerzenia -> moduły -> Twoje menu po prawej stronie w parametrach modułu wybierasz czy ma być pionowo, poziomo, czy lista.
Próbuj, próbuj i próbuj... w końcu coś się uda zdziałać :)