PDA

Zobacz pełną wersję : Smart Former Gold for Joomla



herminius
25-12-2012, 11:22
Witam,
czy jest jakaś aplikacja podobna w działaniu do Smart Former Gold ale w polskiej wersji językowej? jeżeli jest bardzo proszę o podanie nazwy. ewentualnie jakieś inne rozszerzenia tego typu w angielskiej wersji językowej. Bardzo dziękuję

PeFik
25-12-2012, 12:36
W jakim sensie podobna? Właśnie tłumaczę JSN UniForm - także komponent do tworzenia formularzy.
A PL zawsze można dorobić, jeśli ktoś na serio traktuje swój projekt.

Gall Anonim
25-12-2012, 15:52
Smart Former Gold ale w polskiej wersji językowej?
Owszem - jest - Smart Former Gold z przełączonym w konfiguracji językiem na polski :lol:
i to nie żart - tylko fakt - mam instalacje tego komponentu na kilku produkcjach - więc gwarantuję że jest tłumaczenie w pakiecie, tylko trzeba zaznaczyć język komponentu w jego własnej konfiguracji.
Pzdr

herminius
25-12-2012, 18:25
Chodzi mi o coś takiego:
Na stronie internetowej, którą właśnie tworzę, chcę zrobić coś w rodzaju serwisu, za pomocą którego odwiedzający stronę będzie mógł własnoręcznie obliczyć wskaźniki finansowe. Wyobrażam sobie to tak, że na początku będzie trzeba podać liczbę okresów czasu ( np. lat), dla których będą liczone wartości, po czym będzie trzeba wprowadzić dane liczbowe do obliczenia wskaźników w wyznaczonych okresach czasu. Dane oczywiście będą obliczane za pomocą wzorów matematycznych. Wyniki obliczeń (plus oczywiście wykresy, interpretacja) najlepiej jakby mogły być pobrane za pomocą pliku pdf. Proszę o wskazówkę, co muszę zrobić, jakie rozszerzenia zainstalować, by móc takie coś wykonać.

- - - Updated - - -

jeżeli Smart Former Gold jest w polskiej wersji językowej czy to oznacza, że jak zakupię go ze strony http://www.itoris.com/joomla-form-builder-smartformer-gold.html za 59 dol. to przy instalacji będę mógł wybrać polską wersję językową? moje pytania pewnie są dla Was śmieszne ale jestem początkujący

Gall Anonim
25-12-2012, 20:30
to przy instalacji będę mógł wybrać polską wersję językową
Nie - po instalacji komponentu należy wejść w jego konfigurację i przestawić język na polski
Pobierz sobie testową wersję czasową i sprawdź - jest ona całkowicie funkcjonalne tyle że po bodajże siedmiu dniach wyłącza się możliwość używania programu.
Ta jak już napisałem - mam kilka razy wykorzystany ten komponent w produkcjach.
Pzdr

herminius
26-12-2012, 15:00
Dziękuję bardzo za udzielenie odpowiedzi

Ilidir
01-02-2013, 09:19
Witam serdecznie,

mam takie pytanie czy Smart Former ma możliwość porównywania obrazów ??? A mianowicie jest na serwerze obraz w formacie jpg uzytkownik dodaje swój obraz i w tym momencie portal porównuje obrazy jeżlei są zgodne to wykonuje pewne czynnosci jeżeli nie to ich nei wykonuje.

pozdrawiam serdecznie

Gall Anonim
01-02-2013, 09:36
roszę o tłumaczenie funkcjonalności "zgodne" - w czym zgodne? W rozszerzeniu, objętości plików, kolorach ...........?

Ilidir
01-02-2013, 09:38
Oooo miło że ktoś podejmuje dialog. Zgodne w objętości, kolorach, rozszerzeniu :)

Gall Anonim
01-02-2013, 09:50
Zapomnij - o ile w rozszerzeniu i objętości da się zrobić o tyle w kolorach to już raczej coś dedykowanego.
Pzdr
P.S.
Oooo miło że ktoś podejmuje dialog
Może źle odebrałem ten fragment - jednak nikt tutaj nie pełni dyżurów czekając aby dać odpowiedź na zadane pytanie.

Ilidir
01-02-2013, 09:51
Aha czyli Smart former potrafi mi porównać objętość i format pliku ???

pozdrawiam

Gall Anonim
01-02-2013, 09:59
Nie on tylko jego odpowiednie wykorzystanie - z automatu takiej funkcji nie ma, ale ma możliwość jej stworzenia bez ingerencji w kod komponentu.
Pzdr

Ilidir
01-02-2013, 10:09
rozumiem a czy daje możliwość założenie konta użytkownika przez administratora ze zdefiniowanym hasłem następnie, użytkownik zmieniając to hasło defakto go nie usuwa tylko kopiuje w inne miejsce bazy danych. Podczas odzyskiwania przez użytkownika hasła po jego zgubieniu prócz podania loginu, e-meilu musi podać hasło zdefiniowane przez administratora.

Nie upieram się żeby to robił smart former, jestem otwarty na wszelkie sugestie.

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc

Ilidir
04-02-2013, 21:55
czy jest ktos w stanie mi pomoc bylbym wdzieczny.