PDA

Zobacz pełną wersję : Szerokość szablonu JM-News-Portal



taniestruny.pl
29-12-2012, 10:37
Witam

Mam problem z zakupionym szablonem JM-News-Portal.
Wchodząc do jego ustawień w TEMPLATE-LAYOUT ustawiam:
Template width: Fixed width
Fixed template width: 700 px

...a strona i tak rozkłada się na całej szerokości ekranu. Gdzie jeszcze można szukać ustawień dotychących szerokości głównej dla szablonu?
Z góry dzięki!

Jac
29-12-2012, 12:01
Mam problem z zakupionym szablonem JM-News-Portal.
Gdzie jeszcze można szukać ustawień dotyczących szerokości głównej dla szablonu?
U źródła, czyli u producenta szablonu. Kupiłeś szablon to powinieneś mieć wsparcie, kiedy szablon nie działa poprawnie.

taniestruny.pl
29-12-2012, 15:32
OK. Dzięki za nic niewnoszącą odpowiedź. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł to z góry dziękuje za pomoc.

Jac
29-12-2012, 15:47
A czego się spodziewałeś? Że znamy od podszewki kupiony przez Ciebie szablon? Adres strony z zainstalowanym szablonem podałeś? Mamy wróżyć?
Poza tym jeśli nie potrafisz skorzystać ze wsparcia twórców szablonu, to mamy to zrobić za Ciebie? No wybacz, ale coś tu nie gra.

taniestruny.pl
29-12-2012, 16:45
Z twórcami szablonu skontaktowałem się sam, ale jeszcze nie uzyskałem żadnej odpowiedzi. Pisałem tutaj z nadzieją, że może ktoś miał podobny problem i zna jego rozwiązanie ponieważ trochę zależy mi na czasie. Podglądu szablonu dać nie mogę ponieważ pracuje "na żywym organiźmie" i szablon przepinam jedynie na czas konfiguracji. Generalnie więc poprosze szanownego kolegę, że jeśli nie ma nic więcej ciekawego do powiedzenia w tym watku to żeby nie marnował czasu na produkowanie się u mnie bo jego komentarze nic nie wnoszą.

bogdanbojarski
29-12-2012, 21:50
Dobra, jesteś wyjadaczem, to 1. Powinieneś znać KAŻDY szablon, który się pojawi od podszewki po 5 min
Nie widząc strony, powinieneś w ciemno znać jej budowę. To chyba jasne ;)

taniestruny.pl
02-01-2013, 12:35
Problem dotyczył praw zapisu. Po poprawnym ustawieniu praw zapisu dla katalów szerokość ustawia się prawidłowo.

Pawelo31
02-01-2013, 21:27
To może być celna podpowiedź. Zmień prawa (atrybuty) do katalogu z szablonem na zapisywalny czyli 755