PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z AiContactSafe



komilll
29-12-2012, 18:27
Witam! Mam problem ze wspomnianym w tytule dodatkiem - http://animejinsei.ugu.pl/index.php/panel-kontaktowy Chodzi o nieporządane teksty pojawiające się w oknie przeglądarki np.

COM_AICONTACTSAFE_PLEASE_ENTER_THE_FOLLOWING_SECUR ITY_CODE:
Chciałbym się ich pozbyć. Serwis jest postawiony na Joomla 2.5 i hostingu ugu.pl PHP 5.3. Prócz tego chciałbym się zapytać o jakiś dobry dodatek do wyświetlania profilu użytkowników strony. Prosiłbym o link do darmowego dodatku, której jest prosty w obsłudze.

a_m
29-12-2012, 21:44
jęzor aiContactSafe masz jakiś niekompletny; nie wiadomo dlaczego - jaka wersja Joomla! i aiContactSafe?
eykitetę > COM_AICONTACTSAFE_PLEASE_ENTER_THE_FOLLOWING_SECUR ITY_CODE możesz sobie np. przetłumaczyć po swojemu w language/overrides/pl-PL.override;
COM_AICONTACTSAFE_PLEASE_ENTER_THE_FOLLOWING_SECUR ITY_CODE="Wpisz kod ochronny"
albo albo - rozszerzenia > języki > nadpisywanie tłumaczeń

komilll
30-12-2012, 11:12
Joomla 2.5.8
AiContactSafe 2.0.19
W overrides mam tylko pusty plik index.html;
Jeśli chodzi o nadpisywanie tłumaczeń to nie ogarniam tego do końca, ponieważ dopiero zaczynam z Joomla.
@Edit:
Usunąłem Captcha (ponieważ w razie spamu będę widział, który to użytkownik) oraz limit znaków (w razie dłuższych wiadomości). Pozostaje tylko kwestia przycisku, ponieważ wygląda nieestetycznie z takim napisem.

zwiastun
30-12-2012, 16:31
Przecież Ci kolega a_m napisał, co zrobić.
Wpisz brakujące deklaracje do pliku pl-PL.ini i umieść w katalogu /language/overrides. Pamiętaj , aby zapisać plik w UTF-8 bez BOM.