PDA

Zobacz pełną wersję : Akeeba Backup - pusty folder administratora



alberrt
01-01-2013, 14:10
Witam, używam Joomla! 2.5.8, do której dorzuciłem komponent Akeeba Backup Core 3.6.10. Po wykonaniu kopii zapasowej okazało się, że folder "adminstrator" w wykonanej kopii jest pusty, a po zainstalowaniu tej kopii na zewnętrznym serwerze strona działa prawidłowo od zewnątrz, czyli dla przeglądających, natomiast nie działa panel administratora. Poprzednio korzystałem z JoomlaPack, ale to było z Joomlą 1.5.24 i wszystko było ok. Ustawienia Akeeby mam standardowe, tak jak na poniższym obrazku. Zainstalowanie tej kopii na localhoście również nie daje możliwości wejścia na zaplecze strony. Może ktoś ma sugestię jak poradzić sobie z tym problemem? W tym momencie z dysku lokalnego po prostu kopiuję zawartość folderu administrator do tego samego folderu już na zewnętrznym serwerze - wszystko działa, ale to chyba nie o to chodzi w akeeba..
6223

PeFik
01-01-2013, 19:21
ale sam widzisz, że masz wyłączony ten folder (na czerwono) - zmień aby był na szaro - kliknij!

alberrt
02-01-2013, 11:18
Problem w tym, że nie mogę tego odznaczyć. Mogę kliknąć tylko na białe pole obok i zmienić je na żółto. Z tymi na czerowno nie da nic się zrobić.

alberrt
03-01-2013, 10:23
Problem rozwiązany, od d.... strony, że tak brzydko powiem. Pomogło odinstalowanie akeeby, ponowne zainstalowanie, odinstalowanie i trzecie z kolei zainstalowanie. "Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa" - grunt, że działa.