PDA

Zobacz pełną wersję : strona powitalna



andybelt
01-01-2013, 19:35
chciałbym utworzyć stronę powitalną ze zdjęciem np produktu, wyborem języka na której po kliknięciu przycisku przenosi na stronę startową portalu. Wiele stron jest tak zrobionych np z intro, czy istniej taki dodatek, moduł lub jak to rozwiązać inaczej.

PeFik
01-01-2013, 19:47
Było było kilka razy na tym forum! Do kąta marsz!

andybelt
01-01-2013, 20:32
Było było kilka razy na tym forum! Do kąta marsz!

najłatwiej tak odpowiedzieć , krótko i niegrzecznie, przeczytane wczesniejsze posty nie wyczerpują tematu , mnie interesuje intro

Gall Anonim
02-01-2013, 16:04
przeczytane wczesniejsze posty nie wyczerpują tematu
Bądź tak miły i racz dokładniej (lub odrobinę dłużej szukać) a nie komentować jak najbardziej prawdziwą odpowiedź PeFik'a.
Znajdź sobie na JED moduł bodajże Splash i zrób to co masz na myśli - żeby nie było niejasności - pisałem o tym module przynajmniej czterokrotnie jak nie więcej razy i w każdym przypadku chodziło ludziom prawie o to samo co tobie.
Pzdr

PeFik
02-01-2013, 18:39
najłatwiej tak odpowiedzieć , krótko i niegrzecznie...
Nie wiem, ale czemu Polacy mają skłonność do narzekania i tzw. BO MI SIĘ NALEŻY i już.

andybelt
02-01-2013, 20:43
nie narzekam i nie uważam, że coś mi się coś należy, szukałem pomocy i napisałem na forum, myślałem że życzliwi ludzie pomogą, no ale niektórym gwiazdorstwo przesłania ideę forum, zamiast krótkiej podpowiedzi toczymyt dyskusję o Polakach, a może nie jesteś Polakiem i to Cię najbardziej gnębi, poszukaj jakieś forum filozoficznego jeżeli na tym nie masz już ochoty pomagać, nie spodziewałem się takiego bezmyślnego ataku i niepotrzebnych dyskusji która nie prowadzi do niczego. Pozdrawiam Cię kolego Pefik, więcej pokory i zrozumienia w Nowym Roku Tobie życzę

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

szukałem nawet dosyć dokładnie, niewiele znalazłem więc liczyłem na pomoc, co wy tacy nerwowi jesteście, nie spodziewałem się takiego ataku, każdemu tak odpisujesz, że chce się Tobie takie pierdoły wypisywać zamiast skupić się na merytoryce, a w temacie to znalazłem moduł Splash ktory jest modułem komercyjnym, do jednego zastosowanie nie chcę kupwać, poszukuję czegoś darmowego, dzięki za pomoc

PeFik
02-01-2013, 21:32
nie spodziewałem się takiego ataku
hmm ? Ataki to są w komenatrzach na gazeta.pl a nie tutaj, jak już. Pokory i samodzielności to tobie życzę :) Przepraszam, jeśli poczułeś się jednak urażony. :p

Stronę startową można zrobić na min 2 sposoby, ale co ja tam wiem.