PDA

Zobacz pełną wersję : Flash + Joomal = czy tak sie da :)



siranen
18-01-2007, 17:35
Witam
Jestem tutaj pierwszy raz i pewnie nie ostatni :)
Rzecz polega na tym ze ja bawilem sie kiedys cms w html'u , ale teraz przeszlem na flasha. I za bardzo nie wiem czy jest to mozliwe :)
Pytanie , czy ktos chce mi pomoc na dluzsza mete , chodzi o zainstalowanie joomala i podpiecie go do flasha aby nie otwierac kodu zrodlowego za kazdym razem. Glownie chodzi aby osoby nie znajace sie na niczym molgy z tego korzystac :D

Nie wrzucilem tego do dzialu ofert gdyz glownie chodzi o problem instalacji i wstpenego ustawiania ale kto wie , moze sie myle i kase trzeba bedzie wylozyc.

Bede zagladal tu aby zobaczyc , kto co radzi ale osoby chetne wstepna rozmowa proszone sa o kontakt na gg 580996

stone
18-01-2007, 23:11
Czy możesz dokłaniej napisać o co chodzi? Temat wydaje się ciekawy i w miarę możliwości pomogę:)

siranen
19-01-2007, 09:59
Dobrze , mowie w duzym skrocie o co chodzi.
Mam juz zrobiony projekt we flashu pewnej strony i chce aby umiescic we flashu joomala , aby strona otwierala sie jako flash ale miala swoje odwolania do joomala , wydaje sie do zrobienia ale naprawde prosze o pomoc gdyz nie robilem tego jeszcze nigdy we flashu :)

Jezeli ktos chce mi pomoc , np stone to prosze o kontat na gg :) albo skype ;)

stone
20-01-2007, 19:53
Przykro mi ale jak chodzi o mnie to nie mam obecnie czasu na osobistą pomoc, jedynie na forum.
Najważniejsze czy jest możliwość w obrębie flasha wykonania kody php?

siranen
25-01-2007, 10:02
Witam
Tak , jest taka mozliwosc i sprawdzalem , dziala bez zarzutu :)
Tylko teraz rozwazam kwestie czy ten kod php wrzucic do flasha czy zrobic to na zasadzie okienek gdzie normlanie html bedzie to obslugiwal gdyz na prostych skryptach jakos to dziala , ale jak chcialem wrzucic jakis formularz z paroma stronami to strona zaczela mi sie rozjedzrac.

Dlatego , jestem sklonny zaplacic za pomoc. Rozumiem ,ze czas jest ciezki bo sesja ale kasa pewnie co niektorym zawsze sie przyda.

stone
29-01-2007, 20:32
Sorki, ale jak widać akurat ja jest z doskoku ostatnio, i to nie zewzględu na sesje bo te już za mną na szczęście;), natomiast jak już coś masz to podeślij link do tego (jak chcesz może być na PW) to zobacze czy na szybko coś mi przyjedzie do głowy, ale nie obiecuję że będzie to od razu:)

stone
21-04-2007, 21:25
Takie coś znalazłęm przy okazji http://www.flashzone.pl/item/475/Kom...PHP-i-Flashem/
Daje to, przynajmniej potencjalnie, duże możliwości integracji Joomli z templatem flasha