PDA

Zobacz pełną wersję : jak poprawic bład w pisowni okienka edystuj artykuł



aandk
03-01-2013, 14:54
Witam, jestem nowy z Joomla ,więc moze i pytam o cos banalnego ale...
w sytuacji gdy uzytkownik zakłada konto na mojej stronie i dostaje uprawnienia do edycji artykułów , przy artykule wyświetla się Edystuj zamiast edytuj
gdzie moge to poprawić ? joomla 2.5.8 , zainstalowana wraz z danymi wykupionego template, więc prze instalowanie nie wchodzi w gre, support od templatu odpisał ze oni nie dostarczaja tłumaczen, w sumie polski jezyk ściągałem z joomla org... więc najnowszy chyba.... po prostu musze wywalić to "s"... :)

trzepiz
03-01-2013, 15:54
jeśli masz najnowszy pakiet językowy do Joomla! 2.5.8 ---> http://joomlacode.org/gf/project/jtranslation1_6/frs/?action=FrsReleaseBrowse&frs_package_id=5681
to ja tam nie znalazłem słowa "Edystuj".

Może to pliki językowe jakiegoś dodatkowego komponentu / modułu ? Napisz dokładnie czego używasz.

aandk
03-01-2013, 16:03
jooomla2.5.8 , pakiet językowy pl-PL_joomla_lang_full_2.5.8v1, template catalyst z Yootheme. kolejny błąd - jak wyłacze witryne jest napis wrócimy nibawem.... :) a dodaktowo.... edytor JCE, player allvideos ( by joomla works)... reszta z szablonu ....

trzepiz
03-01-2013, 16:16
to szukaj w :

templates/catalyst/warp/systems/joomla/language/pl-PL/pl-PL.tpl_warp.ini

aandk
03-01-2013, 18:09
dzieki przeogromne!!!! bylo tam wiecej błędów :)

przsoi
21-02-2013, 07:58
Miałem dokładnie ten sam problem, wielkie dzieki za powyższą odpowiedź.
Mała sugestia/prośba - może zmodyfikujecie tytuł tematu, tak żeby zawierał słowo "Edystuj"? Może to skłoni google do wskazywania tego tematu w wynikach wyszukiwania tego słowa? Szablony oparte na Yootheme są coraz popularniejsze, więc można się spodziewać wysypu podobnych tematów.

trzepiz
21-02-2013, 10:56
może zmodyfikujecie tytuł tematu, tak żeby zawierał słowo "Edystuj"? Może to skłoni google do wskazywania tego tematu w wynikach wyszukiwania tego słowa?
W sumię nie widzę problemu ..
Zmienione:)