PDA

Zobacz pełną wersję : Szablon- mała zmiana



paulek99
03-01-2013, 23:16
Witam. Pracuję właśnie nad nową odsłoną strony internetowej mojego klubu sportowego. Znalazłem ciekawy szablon jednak chciałbym w nim coś zmienić. Oto moja jak narazie pusta strona http://blekitniproba.cba.pl/ Szablon jest surowy. Chciałby zmienić kolor szablonu z zielonego na niebieski/błękitny Nigdy tego nie robiłem więc chciałbym was prosić o poradę.

PS. Przeglądałem na forum edycję szablonu jednak nic nie znalazłem podobnego do mojego.

Prosze o liczne odpowiedzi :) Z góry dzięki

naszemiasto
04-01-2013, 13:02
Słabo szukałeś. Jedyna sensowna porada - zainstaluj sobie do Firefoxa firebuga lub w Chrome masz pod kombinacją klawiszy Ctrl+Shift+I narzędzie takie same jak firebug - łatwo ustalisz co i gdzie należy zmienić. Zmiana kolorystyki z zielonego na błękitny polegać będzie na podmianie grafik które u ciebie znajdują się w folderze templates/siteground-j16-41/images

Dziudek
04-01-2013, 13:43
Osobiście w tym wypadku polecałbym poza wspominaną już podmianą grafik, zamiast kombinować z Firebugiem czy Chrome Developer Tools po prostu otworzyć wszystkie pliki CSS szablonu i przeanalizować wszystkie występujące w nim kolory (z reguły mają format #XXX lub #XXXXXX) i po prostu podmienić kolory zielone na odpowiadające im kolory niebieskie - pozowoli to nie przeoczyć jakichś zielonych fragmentów.

PeFik
04-01-2013, 21:48
Można też popytać po znajomych, niech każdy się zrzuci po 20zł i kupisz bardzo fajny komercyjny np. League News (http://www.gavick.com/joomla-templates/league-news,84.html)!

(!) Poza tym darmowy hostnig cba.pl - oj będzie się działo, oj będzie... kurcze zamiast wydawac na browce, zainwestujcie w www.
Poszukajcie sponsora np. 150zł/rocznie, a ile mniej problemów z ... /zobaczysz sam, jak zaczniesz instalować komponenty/ - to jest jak oszędzanie na drodze jak masz Ferrari i niskie zawieszenie

paulek99
04-01-2013, 21:57
Pefik tylko takich szablonów sportowych które nadają się jest nie wiele . Można policzyć na palcach ;/

PeFik
04-01-2013, 22:08
OK, rozumiem, ale jak to mówią prawie każdy może zostać sportowym po przeróbkach, hihi. Ja kiedyś z typowo sklepowego zrobiłem centrum medyczne.