PDA

Zobacz pełną wersję : [pytanie] Moduł lub dodatek robiący kartotekę użytkownika



KahrloS
04-01-2013, 10:13
Witam - jak w temacie - poszukuję jakiegoś dodatku lub modułu do Joomla 2.5.8 który umożliwi mi zrobienie kartoteki osobowej ze zdjęciem, adresem, numerami telefonów, adresem e-mail i możliwością dodania powiedzmy opisu i załączników do danego konta

Czy ktoś z Was się z czymś takim w wersji darmowej spotkał i mógłby podpowiedzieć ?? Potrzebuję to do wewnętrznej strony firmowej na której chcę prowadzić szczegółową inwentaryzację sprzętu przypisanego do danego użytkownika- pracownika mojej firmy z możliwością właśnie dodania opisu + ewentualnego skanu komputera na dzień wydania jako załącznika.

proszę o pomoc

tomaszek83
04-01-2013, 10:37
SobiPro lub ewentualnie jakiś komponent społecznościowy, np. JoomSocial, CB. Na upartego można oprzeć to na K2+pola dodatkowe. Jesteś kolego bardzo leniwy bo widzę że w ogóle nie zaglądasz na JED. Pewnie, najlepiej niech ktoś za mnie poszuka.

KahrloS
04-01-2013, 10:47
racja - nie zaglądam na JED - masz rację :) a pytam bo wielu z Was już coś takiego przede mną kombinowało więc lepiej jest się oprzeć na sprawdzonych rozwiązaniach :)

zwiastun
04-01-2013, 11:36
Takie możliwości posiada standardowy Joomla. Zainteresuj się dodatkiem Użytkownik - Kontakt