PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Vinaora Visitors Counter



pbqvx
06-01-2013, 13:47
Witajcie.

Mam taki problem. Otóż dostałem w spadku stronę, na której jest zainstalowane rozszerzenie Vinaora Visitors Counter do licznika odwiedzin. Gdy klikam na "włącz" w module, to całkowicie znika moja strona. Jest tylko pusty, biały ekran, a w podglądzie strony widać tylko "1". Dodam tylko, że w dodatkach licznik jest włączony.
Cóż może to powodować? Spotkał się ktoś z podobnym przypadkiem?
Czy jak odinstaluję, zainstaluję ponownie i wpiszę datę z przeszłości, to będzie wyświetlać poprawne statystyki?

redemers
18-01-2013, 01:08
Proponuję poszukać uaktualnienia do tego modułu. Pamiętam że kiedyś miałem podobnie na joomla 1.5, odinstalowałem dodatek nawet go nie testując a po jakiś 6 miesiącach zainstalowałem nowsza działającą wersje tego modułu. Ostatecznie odinstalowałem dodatek z tego powodu że naliczał wejścia wszystkiego co pojawiało się na stronie, roboty googla itp. Obecnie korzystam z modułu wkomponowanego w joomle 1.5 mod_whoisonline, a precyzyjne dane zbieram zewnętrznym systemem statystyk stat.4u.pl
Gdybyś chciał go zainstalować na stronie skorzystaj z prostego edytora, bo te rozszerzone wycinają część kodu. Tak na pewno się dzieje w j 2.5

pbqvx
28-01-2013, 23:11
Proponuję poszukać uaktualnienia do tego modułu. Pamiętam że kiedyś miałem podobnie na joomla 1.5, odinstalowałem dodatek nawet go nie testując a po jakiś 6 miesiącach zainstalowałem nowsza działającą wersje tego modułu.
Dzięki za odp.
Odinstalowałem już go kilka dni temu i zainstalowałem ponownie nowy.
Co prawda statystyki mi się zzerowały, ale teraz strona działa... ;)