PDA

Zobacz pełną wersję : Nie działa przycisk "zapisz" w edytorze artykułów - frontend



thror0
07-01-2013, 16:30
Witam,
logując się na stronie jako Super User nie działa przycisk "zapisz" w edytorze artykułów (po kliknięciu nic się nie dzieje). Przycisk "anuluj" działa bez problemu.
dodam że na zapleczu zapisuje się bez problemu.

Zewnętrzny html tego przycisku to:
<button type="button" onclick="Joomla.submitbutton('article.save')">

Chyba chodzi o plik: .../public_html/components/com_content/views/form/tmpl/edit.php
i tu moja wiedza się skończyła :P

Podaję stronę chociaż i tak nikt się nie zaloguje...
www.mandeslook.pl
Joomla 2.5.4

Z góry dziękuje za pomoc.

tomaszek83
08-01-2013, 09:37
To może na początek aktualizacja Joomla, bo masz nieaktualną wersję.

thror0
08-01-2013, 10:25
Mam inne strony postawione na Joomli 2.5.4 i wszystko w nich działa, jednak dzięki Twojej odpowiedzi przyszło mi do głowy żeby zmienić szablon.
W końcu to jest jedyna różnica między tymi stronami i faktycznie po zmianie szablonu można edytować i zapisać artykuł.
Problem w tym, że chce ten szablon a nie inny :)

tomaszek83
08-01-2013, 10:38
Problem w tym że Joomla 2.5.4 jest nieaktualna i posiada luki w bezpieczeństwie. Ale to taki mało istotny szczegół. Ponadto w regulaminie jest taki punkt który mówi że aby uzyskać pomoc na tym forum należy mieć aktualną w danej linii wersję Joomla! A dla Joomla 2.5.x jest to wersja 2.5.8.

shap
10-03-2013, 00:04
Mam inne strony postawione na Joomli 2.5.4 i wszystko w nich działa, jednak dzięki Twojej odpowiedzi przyszło mi do głowy żeby zmienić szablon.
W końcu to jest jedyna różnica między tymi stronami i faktycznie po zmianie szablonu można edytować i zapisać artykuł.
Problem w tym, że chce ten szablon a nie inny :)

Mam ten sam problem. Znlazłeś rozwiązanie?

- - - Updated - - -


Problem w tym że Joomla 2.5.4 jest nieaktualna i posiada luki w bezpieczeństwie. Ale to taki mało istotny szczegół. Ponadto w regulaminie jest taki punkt który mówi że aby uzyskać pomoc na tym forum należy mieć aktualną w danej linii wersję Joomla! A dla Joomla 2.5.x jest to wersja 2.5.8.

Ja mam aktualna, najnowsza wersję (2.5.9) i mam problem opisany przez thror0 (http://forum.joomla.pl/member.php?5035-thror0)-a. Możesz pomóc? Z góry dziękuję.

feronek
07-10-2013, 19:36
Ja również mam problem z nie działającym przyciskiem "zapisz" ale w profilu użytkownika na Kunenie