PDA

Zobacz pełną wersję : 9 kafelkow do zarzadzania



Quar
08-01-2013, 13:30
Witam wszystkich forumowiczów, poszukuje dość nietypowego dodatku, którytak jak w temacie
zbudowany byłby z 9 kafelków 1 kolumny 3 wiersze 9po trzy kafelki w każdym)
Miałem cheć zrobić to sam ale napotykam mase kłopotów po drodze może bardzej objaśnie o co mi chodzi


1 2 3
4 5 6
7 8 9

Cyfry które widac powyzej to sa moje kafelki (coś ala windows 8), zapewne ktos zapyta sie i co tu takiego trudnego robisz tabelkę wrzucasz obrazki i po sprawie. Otóż nie bo chciałbym jeszcze zrobić coś takiego, że dane kafelki zaminija sie miejscami i są funkcyjne ( w postaci linków ) .

Jeżeli ktoś zna bądź widzial podobny dodatek to prosiłbym o linka.

pozdrawiam

PeFik
08-01-2013, 18:32
jquery, szukałbym zdolnego programisty, który w godzinkę, a może dwie ci to napisze.

Dziudek
08-01-2013, 22:59
@PeFik - jeżeli J!2.5 to raczej MooTools ;) Po co wrzucać dodatkowy framework na stronę?

PeFik
09-01-2013, 09:43
Faktycznie, jeśli to ma być J2.5, a nie J3.0, chyba że ktoś chce już być na bieżąco.

Gotowe rozwiązanie (ale na jQuery): http://mcpants.github.com/jquery.shapeshift/

Quar
09-01-2013, 13:57
Dziekuje Pefik za link całkiem to fajne i wszechstronne, zbudowałem taki mały projekt cos ala moje natchnienie ma to kilka błedów ale lepiej widac o co mi konkretnie chcodzi, nie może to niestety byc drag & drop

www.justonlygame.pl/site/

Na tej stronie to widać tylko te 9 kafelków niestety aby było je widac musiałem poniżej wstawic 9 wiekszych sliderów, oraz z tym jest mały kłopot szczególnie z pozycjonowaniem:/,

Jezeli sam takie cos zrobie w php to umieszczenie tego w !Jomla2.5 będzie dużym kłopotem? czy lepiej tak jak napisaliście pobawic sie tym motolsem. wiem że kiedys był taki slider ktory pozwalał na tworzenie kolumn, lecz nie moge go nigdzie wyszukać :/

Pozdrawiam