PDA

Zobacz pełną wersję : Nietypowy problem z Adsmanager 2.65



przemek0291
08-01-2013, 17:07
Witam, jest to mój pierwszy post na tym forum dlatego z góry przepraszam jeśli pojawią się jakieś błędy.System z jakiego korzystam to Joomla 2.5 Ale do rzeczy, mam problem z programem AdsManager, a dokładniej tylko z edycją pola, tzn gdy chce edytować czy utworzyć pole to wyświetla mi się tylko biała strona i kilka okienek,lecz nie pojawia się nawet opcja zapisu;/ Problem ten pojawia się tylko w zakładce pola w innych kategoriach jest normalnie. Problem pojawił się wczoraj kiedy zainstalowałem jakiś plugin z mapą(jest to dodatek do adsmanager lecz prawdopodobnie nie pasuje do tej wersji). I z dlatego sądzę, że może ten błąd tym spowodowany,. Próbowałem odinstalować ten plugin z poziomu Adsmanager-a lecz gdy probuję to usunąć pojawia się tylko biała strona,tak że nie mogę przejść dalej. I stąd moje pytanie czy da się jakoś inaczej odinstalować ten plugin,bo próbowałem usunąć nawet cały moduł,ale to również nic nie dało tak jakby gdzieś pozostawały dane tego programu. Dodam również, że ten plugin nie pojawia się w spisie dodatków. Może ktoś miał podobny problem, lub mógłby mi powiedzięć gdzie można usunąć cały moduł razem z ustawieniami z poziomu FTP?
Z góry dziękuje za pomoc.

michalmichal3
24-03-2013, 04:25
to moze latwiej byloby usunac cala joomle i zrobic ponownie instalke? o ile oczywiscie nie masz juz tam wiele pracy wlozonej...