PDA

Zobacz pełną wersję : tytuł dla strony głównej



mraku
08-01-2013, 18:07
Witam!
Czy istnieje mozliwość zmiany tytułu dla strony głównej tak, by np. w Google pojawiała się właśnie ta zmieniona nazwa?

Dziudek
08-01-2013, 23:01
Witam,

Wystarczy w edytorze menu wybrać pozycję wskazującą stronę główną i w zakładce ustawień zaawansowanych wybrać opcje wyświetlania strony - tam będzie pole "Browser Page Title" czyli na polski coś w stylu "Tytuł strony w przeglądarce" ;)

mraku
09-01-2013, 10:50
Dzięki! Mogę przyjąć, że u mnie strona główna to Home a w ustawieniach zaawansowanych (zakładki po prawej) w opcji wyglądu strony jest okienko "Tytuł strony dla przeglądarki" oraz "Nagłówek strony". Wpisałem nowy tytuł i jak na razie nic. Czy zmiana nastąpi z czasem, czy też może jeszcze coś wpisać w okienku "Klasa CSS strony"?

Dziudek
09-01-2013, 10:55
No to bardzo dziwne, bo po wypełnieniu pola "Tytuł strony dla przeglądarki" tytuł na stronie głównej powinien zmienić się od razu, chyba, że została zedytowana niewłaściwa pozycja menu.

mraku
09-01-2013, 12:06
Właśnie zauważyłem, że home to moja pierwsza strona a w menu nie mam pozycji "strona główna". Po zalogowaniu jako administrator pojawia się strona "Zaplecze", gdzie znajdują się zakładki: -utwórz artykuł,-artykuły,-kategorie,-media,-menu,-użytkownicy,-moduły,-rozszerzenia,-języki,-konfiguracja,-szablony,- twój profil,-aktualizacjeX2 oraz JCE File Browser. W "menu' znajduje się projektant menu, w którym jest wejście na poszczególne nazwy moich stron i tu właśnie dokonałem zmian, które są widoczne. Ale nie o to przecież chodziło. Może powinienem się inaczej zalogować?