PDA

Zobacz pełną wersję : Dostosowanie, modyfikacja szablonu.



rolsik
08-01-2013, 23:32
Witam. Przepraszam z góry jeżeli już gdzieś powstał taki temat ale szukałam odpowiedzi i nie mogłam znaleźć.Tak więc od paru dni zaczęłam tworzyć stronę na joomli 2.5 wcześniej tylko i wyłącznie administrowałam stroną więc się skusiłam na stworzenie od podstaw. A więc wykupiłam na gavik.com templatke która mi się spodobała, powoli doszłam do wszystkiego postawiłam stronę na serwerze ale tu już zaczynają mi się schody aby dopasować wszystko tak jak bym chciała, menu główne dopasowałam mniej więcej ale mam problem z resztą. Adres strony to www.noravideos.pl/joomla/ więc pytanie jak mam zrobić aby w tych okienkach pojawiło na stronie głównej pojawiły się moje wybrane zdjęcia lub po prawej jest małe menu z facebookiem jak tu np coś wstawić innego? w tym i dalszym etapie jestem zielona więc proszę o pomoc i liczę na wyrozumienie. Pozdrawiam

rolsik
09-01-2013, 00:32
juz pierwszy problem rozwiązany drugi w sumie też tylko teraz zrodziło się pytanie jak powyłączać te wszystkie komentarze tweetnij itp w artykułach ?

rolsik
09-01-2013, 14:49
Znalazłam moduł który nazwalam boczne menu ale nie wiem zupełnie jak mam stamtąd wyrzucić ten panel logowania i facebooka po zalogowaniu wygląda tak 6244 czy ktoś mi może pomóc jak to zmienić ?