PDA

Zobacz pełną wersję : Dodawanie pliku *pdf do artykułu



dasein2
10-01-2013, 13:55
Witam, proszę o pomoc jak w temacie. Po pierwsze czy ktoś wie czy istnieje już do 3 jakiś plugin umożliwiający wklejanie artykułów, po drugie może ktoś wie jak zrobić to bez pluginu. Niestety obajrzałam wszystkie filmy "edukacyjne" na YOUTUBIE i do j. 3 nie ma wskazówek.
Nie jestem w stanie podać url do tego pdf'a zalącznika w edycji linku w artykule - że nie wiem jak znaleźć adres do tego pliku, nie rozwija mi się wybór wewnętrzny jak to było w innych wcześniejszych wersjach. Proszę o pomoc.

I nie życzę sobie musztrowania i przemądrzania się. Jeśli ktoś robi łaskę, że pomaga w temacie za darmo to może niech zmieni swój wolontariat tutaj na płatne filmy edukacyjne na youtube.
To forum obfituje niestety w wiadomości pełne pretensji, wymądrzania się, wartościwoania pytań i arogancji.

Innym, dzielącym się doświadczeniem z troską Użytkownikom dziękuję z góry za pomoc.

PeFik
10-01-2013, 14:32
Dla edytora JCE jest płatny dodatek File Manager - jeśli poważnie traktujesz ten projekt to nabędziesz. Żeby było śmieszniej nagrałem dla klienta nawet film, jak z tego korzystać :up:
Jeśli nie, to trzeba ręcznie wpisywać ścieżkę lub korzystać z innych dodatków, ale wybór dla J3.0 jest bardzo bardzo okrojony.

Jeśli wrzucasz PDf, to chyba znasz do jakiego folderu na ogół images/costam czyli ścieżka będzie www.domena.pl/images/pdf/dokument.pdf (http://www.domena.pl/images/pdf/dokument.pdf) i już.


I nie życzę sobie musztrowania i przemądrzania się. Jeśli ktoś robi łaskę, że pomaga w temacie za darmo to może niech zmieni swój wolontariat tutaj na płatne filmy edukacyjne na youtube.

Przepraszam, ale coś mi tu nie gra, jesteś na forum od kilku dni, a tu takie wywody. Czyżby nowy profil?
Masz racje płatna pomoc na ogół jest solidna, rzeczowa z racji tego, że płacisz = wymagasz.