PDA

Zobacz pełną wersję : Wysoki poziom obciążenia serwera



gpl
13-01-2013, 13:20
Cześć, prowadze serwis informacyjny na joomla 2.5, ok 2-3 tys odwiedziń dziennie. Wszystkie limity ok - zaledwie pare procent przyznanych zasobów oprócz parametru w wdzięcznej nazwie: Czas procesora użyty przez skrypty PHP/CGI. Parametr określający czas procesora użyty przez skrypty PHP / CGI w ciągu doby. I tu czas użycia serwera na dobę to ok 17h!! Jak to możliwe i co może powodować tak wysokie użycie? W akcie desperacji przekierowałam dns na Incapsula żeby monitorować boty i w dniu przeniesienia zużycie spadło do 7h (co i tak jest 1h ponad limit bezpieczeństwa) a teraz znów 16 - 17h. Co może powodować takie zużycie? Netart rzecz jasna grozi zablokowaniem usługi czego wolałabym uniknąć bo wykupiłam pakiet active max rzekomo bez limitów.
Nie chce tu rozpętać nagonki na nazwa.pl bo wiem że na innych serwerach takie zużycie też nie byłoby mile widziane. Czy ktos bardziej doświadczony może mi pomóc zidentyfikowac problem? Z góry dziękuję.

Giejot
16-04-2013, 12:35
Poradziłeś sobie jakoś z tym problemem?

just444
16-04-2013, 12:46
Tak, przeniosłam się z serwisem na porządny serwer dedykowany w Niemczech. Netart mnie wyrzucił, pieniędzy nei oddali rzecz jasna mimo że zapłaciłam za cały rok a zablokowali mnie w styczniu. W OVH w ciągu kliku dni padły oba dyski - zwykły i z backupem. Hetzner działa wyśmienicie.