PDA

Zobacz pełną wersję : Jevents - wysokość komórek



123przemek123
14-01-2013, 11:26
Mam pytanie odnośnie wysokości komórek w komponencie Jevents (v 2.2.8). Jak zmienić wysokość komórki?? Już chyba posprawdzałem wszystkie możliwe ustawienia w firebugu i dalej nie mogę do tego dojść. Sprawa wydaje się "arcyboleśnie prosta", ale nie mogę wskoczyć na ten właściwy tor.
Pozdrawiam

palyga007
14-01-2013, 22:38
Wysokość tak jest zaszyta "na sztywno" w widoku a właściwie to w widokach.
ścieżka:
com_jevents/views/nazwa_widoku/month/tmpl/calendar_body.php

a dalej to już chyba sobie poradzisz

123przemek123
14-01-2013, 23:36
Dziękuję.
Dogrzebałem się tam gdzie napisałeś.
Znalazłem wartość: <td <?php echo $cellclass;?> width="14%" valign="top" style="height:80px;"> i zmieniłem na height=50, tak samo zrobiłem dla <tr valign="top" style="height:50px;"> i niestety nic się w tej kwestii nie zmieniło. Wysokość komórek jak była tak jest.
Może w złym miejscu szukam ?

palyga007
15-01-2013, 00:06
A czy zmieniasz to w widoku z którego korzystasz w danej pozycji menu? Zwróć uwagę na to że widoków jest kilka m.in. default i ext. Jeśli zmienisz w ext to w default to i tak nie zadziała.

123przemek123
15-01-2013, 00:29
Słuszna uwaga. Bawiłem się w złym widoku (nie będę wdawał się w szczegóły czemu...).
Wszedłem teraz po ścieżce prawidłowego widoku "geraint" do pliku "calendar_body.php" a w pliku znalazłem tylko:
<?php
defined('_JEXEC') or die('Restricted access');
include(JEV_VIEWS."/default/month/tmpl/".basename(__FILE__));

Jak sprawdziłem ten zły widok to tam wszystko zmieniło się tak jak należy.

123przemek123
17-01-2013, 19:58
Przerobiłem inny widok i wszystko jest ok. Dzięki
Mam jeszcze jedno pytanie związane z tematem.

Chodzi mi o inne umiejscowienie strzałek do przeskakiwania miesięcy, jak również umiejscowienie daty. W którym pliku się do tego zabrać ?

pawelt21
25-11-2013, 22:10
Nie chcę tworzyć nowego tematu więc zadam pytanie w tym. Chodzi mi o moduł kalendarza do jevents. Gdzie znaleźć plik odpowiedzialny za konfigurację jego wyglądu. Chciałbym trochę pozmieniać wygląd ale nie wiem jak się za to zabrać. Proszę o pomoc