PDA

Zobacz pełną wersję : Wyróżnienie wyróżnionego artykułu w kategorii artykułów.



aliuq
15-01-2013, 01:01
Szanowni,
proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Pracuję na Joomla! 2.5.8. Chcę wyróżnić artykuły za pomocą CSS (np. dodać grafikę "New" lub kolorowe tło pod wstępem artykułu), które mają ustawione Wyróżnione=Tak i wyświetlają się w "Artykuły » Jedna kategoria artykułów - przegląd".
Próbuję coś takiego:
w pliku "tewplates/.../html/com_content/category/blog_item.php" w lini 23 dodałem:

przyklad A: <div class="system-unpublished"> <?php if ($this->params->get('featured', 0)) : ?>styl-wyrozniony<?php endif; ?>">
przyklad B: <div class="system-unpublished"> <?php if ($this->params->get('featured', 1)) : ?>styl-wyrozniony<?php endif; ?>">

W przykładzie A class'a "styl-wyrozniony" jest niewidoczna dla artykułów Wyróżnione= Tak lub Nie, w przykładzie B class'a "styl-wyrozniony" jest widoczna dla artykułów Wyróżnione= Tak lub Nie.
Jak zrobić, żeby class'a "styl-wyrozniony" była aktywna dla artykułów Wyróżnione= Tak i niewidoczna dla artykułów Wyróżnione= Nie? Gdzie popełniam błąd?


Mam jeszcze jedno pytanie: czy ktoś natknął się na plugin, który umożliwia wyróżnienie artykułów? Np. nowy artykuł będzie podświetlony przez 2 tygodnie od momentu publikacji.

pawelSafiStudio
15-01-2013, 08:32
Popełniłeś jeden błąd, a mianowicie źle pobierasz parametr featured. Featured jest polem w tabeli #__content, więc odwołujesz się do niego z poziomu egzemplarza obiektu artykułu, a nie z poziomu parametrów :)

aliuq
15-01-2013, 08:43
Dobrze, to jak powinno być? :)

<?php if ($this->params->get('featured', 0)) : ?>

Proszę o pomoc, jeżeli nie stanowi to dużego problemu.

pawelSafiStudio
15-01-2013, 08:54
$this->item->featured :)

aliuq
15-01-2013, 09:09
Działa! Brawo! Bardzo dziękuję za pomoc :)
Prosta i przydatna funkcja.