PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z logowaniem na stronie - nie do zaplecza, to działa.



Bartolomeo
15-01-2013, 22:04
Włączyłem moduł logowania, mam userów dodanych w Zapleczu w miejscu zarządzania użytkownikami. Wszystko działało - teraz przestało. Zarówno w internecie jak i na wirtualnym serwerze lokalnym Mov'AMP. Nie wiem o co chodzi.

Kiedyś jak wpisywałem swoje hasło i login, którym loguję się na zaplecze, to wtedy mogłem dokonywać drobnych edycji tekstowych bezpośrednio na stronie, czasem w tego korzystałem i wiem dlatego, że logowanie działało. Teraz nagle przestało - a niby wszystko jest po staremu, jedyną rzeczą, którą dodałem to JCE, ale to już też dawno, gdy logowanie jeszcze działało. Wersja joomla to 1.5.23.

Po próbie logowania przeglądarka mieli i mieli i wyświetla komunikat: Błąd wczytywania strony, nie udało się nawiązać połączenia, Firefox nie może nawiązać połączenia z serwerem. itd... Opera tak samo.

Adres, do którego nie mogą się dostać wyświetlany na belce (przy MovAMP'ie) to https://localhost/MojaStrona/index.php?option=com_user

tomaszek83
16-01-2013, 07:52
Wersja joomla to 1.5.23.

najpierw zaktualizuj do najnowszej w linii 1.5.x i zobacz czy problem znikł.

Bartolomeo
16-01-2013, 16:11
Problem jest taki, że nie mogę. Serwer jest taki dziwny, że ma jakby blokadę ilości obiektów (plików+folderów) i nie mogę tworzyć nowych. Cały folder Administracja musiałem wywalić, żeby dodać grafiki na stronę :/, także aktualizacja nie jest możliwa. Wiesz, ale to logowanie działało. Teraz przeglądarka porzęzi i wywala błąd połączenia.

Karol99
16-01-2013, 18:27
Wywaliłeś folder /administrator/ i oczekujesz, że zaplecze będzie działało? Optymizm zbyt daleko posunięty...

Jeśli rzeczywiście masz takie ograniczenie liczby plików/folderów, to nie pozostaje nic innego jak zmiana hostingu.

Bartolomeo
16-01-2013, 18:49
Nie działa - robię tak: w MoaAMP'ie robię poprawki i eksportuje bazę, którą importuję potem na serwerze... Na lokalu też nie działa logowanie!
Ale teraz na innym hostingu zainstalowałem najnowszą wersję 1.5.26, importowałem bazę i generalnie tam przeniosłem stronę i... logowanie nie działa... teraz tu już nic nie wiem... Jakie opcje w zapleczu odnoszą się do logowania? Moze coś tam wyłączyłem?