PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent nawigacji oparty na kszałtach kulistych - sferycznych ?



Robert1724
16-01-2013, 09:20
Cześć; szukam komponentu który byłby odpowiedzialny za funkcjonalność jako menu oparte na kształtach koła - może sfery.
Jestem na etapie tworzenia graficznego loga dla przedsięwzięcia które będzie miało na stronie głównej w jej centralnym miejscu logo z elementami zapewniające jej klikalność np :
- po najechaniu na wybraną strefę loga winno pojawić się menu z drzewkiem niższych poziomów, najechanie na menu winno zmieniać też styl szablonu [ciężkie jak dla mnie - niska wiedza osobista w tym temacie :( ]
- możliwość ekspozycji grafiki po poruszaniu się w strukturze danego menu

Inaczej myśląc szukam kogoś kto mógłby taki komponent wykonać na zamówienie. Strona którą buduję będzie miała dużą oglądalność i na przestrzeni bliskiego okresu czasu będzie konieczne zbudowanie innych komponentów dotyczących timeline, bazy danych o osobach i okresach historycznych (temat poruszałem w poście http://forum.joomla.pl/showthread.php?67853-O%C5%9B-p%C4%99tla-czasu-poszukiwane-rozwi%C4%85zanie-kalendarium&highlight=timeline )
Dużo będzie w serwisie spacerów 3d, grafik i innowacji.
proszę o wsparcie chętnych - oczywiście ewentualne oferty na priva, sprawa pilna.
Jeśli wiecie kogo polecić piszcie, ponieważ uwielbiam Joomla i nie wyobrażam sobie w/w serwisu bez niej.

Roberto

ugly kid joe
16-01-2013, 10:13
http://zikes.github.com/circle-menu/

albo użyj tego samego hasła dla wyszukiwarki.

Robert1724
16-01-2013, 10:28
ooo - niezłe ! już widzę potencjał !!!
ale... kto da więcej ? kierunek dobry ale muszę zautomatyzować sprawy grafiki w menu aby były bardzie elastyczne do modyfikacji bo będzie to zmienne a użytkownicy końcowi to osoby z wiedzą ...Worda... :-)

ugly kid joe
16-01-2013, 10:32
ale... kto da więcej ?

przecież wyraźnie napisałem żebyś zapytał wyszukiwarkę wskazanym hasłem.

Robert1724
16-01-2013, 12:58
szukałem ... czytałem i dochodzę do wniosku że trzeba będzie zlecić - nawiązać współpracę nad (?) osobami/firmą która obejmie temat kompleksowo, bo bez komponentu/tów "szytego" na miarę się chyba nie obejdzie, a specyfika szablonu + działanie serwisu będzie wymagające... i rozwojowe...
kto chętny ?