PDA

Zobacz pełną wersję : Virtue Mart 2 - problem z rejestracją



Gall Anonim
16-01-2013, 13:48
Dane:
Przeglądarka FF
Joomla 2.5.8
VirtueMart 2.0.14 (tymczasowo nie chcę aktualizować do 2.0.16)
konfiguracja:
Włącz dodatki Joomla - włączone
Korzystanie z jQuery VirtueMart - włączone
Użyj zewnętrznej biblioteki jQuery (Google) - wyłączone
(przy odwrotnej nie wysyła linku potwierdzającego rejestrację)

Objaw - Link aktywacyjny z VirtueMart generowany po napełnieniu koszyka i przejściu do koszyka - po podaniu danych do faktury nie aktywuje użytkownika
inne informacje
- po ponownym uruchomieniu przeglądarki - ten sam link kończy aktywację poprawnie
użytkownik rejestrowany w Joomla - zero problemów - czy "przeładuję przeglądarkę, czy nie"
link do strony testowej Link (http://kupa.pracowniawww.pl) :podstep: Można szaleć :)
Pzdr

ugly kid joe
16-01-2013, 14:02
zaktualizuj do najnowszej wersji, nie bądź oportunista.

Gall Anonim
16-01-2013, 15:48
Myśl jak najbardziej poprawna tylko:
VM poleciał w kosmos - i nawet do zaplecza nie mogę się zalogować :lol:
Ok - odtwarzam - kopii
Pzdr
__________________________________________________ _________________________
No dobra - odtworzyłem - Teraz poproszę o inne pomysły :blink:

ugly kid joe
16-01-2013, 21:37
nie wysłał mi linka aktywacyjnego

Gall Anonim
16-01-2013, 23:48
Sorki za wolną reakcję, ale od 19.35 temat jest załatwiony dzięki uprzejmości Joli.
Okazało się że sklep po wpisaniu danych rejestracyjnych czart raczy wiedzieć czemu traktował klienta jako zalogowanego ale co ciekawe z zablokowanym kontem a link sprawdzał czy przypadkiem nie ma ID tegoż klienta w sesji, w następstwie - nie robił nic - bo klient był w otwartej sesji i kupa :)
I tyle, może po za dodatkowym podziękowaniem dla Joli również tutaj.
Pzdr
P.S. To że nie Dostałeś akurat linka aktywacyjnego mogło być spowodowane faktem że przez chwilę miałem totalnie zapchany serwer i wszytko zamarło - tak to jest jak się nie plinuje porządku i pracuje na kolejnej kopii nie usuwając poprzedniej - cóż - dojechałem na swoim wpółdzielonym do granic jego możliwości ale już wyczyszczone.
Pzdr raz jeszcze :)

spinacz
01-04-2013, 00:37
Witam chciałbym odświeżyć temat :) Mam dokładnie ten sam problem prosiłbym o dokładniejsze instrukcje jak sobie z nim poradzić.
pozdrawiam.