PDA

Zobacz pełną wersję : jpanel



r0bertk
16-01-2013, 15:16
Witam,
zwracam się z zapytaniem czy ktoś konfigurował jpanel, mianowicie w module jpanel jest możliwość podpięcia artykułu bądź modułu, ja potrzebuję podpiąć moduł do wysuwanego bocznego paska i tu pojawia się problem bo o ile z podpięciem artykułu problemu niema i wszystko ładnie działa to nie wiem jak podpiąć moduł? gdzie można zdefiniować który moduł ma być wyświetlany?
Jedyne miejsce gdzie można coś wpisać to :


Load modules from what module position? ale nie wiem co mam wpisać.


Proszę o jakąś podpowiedź.
Z góry dziękuję.

seba.adm
17-01-2013, 02:34
Witam.
W konfiguracji modułu jpanel, we wskazanej przez ciebie opcji, domyślnie powinieneś mieć wpisane: myjpanel_position. Następnym krokiem jaki robisz to tworzysz np. moduł HTML (lub w module, który ma być wysuwany), w ustawieniach, przy opcji "Pozycja" wpisujesz ustaloną w konfiguracji modułu jpanel nazwę - myjpanel_position. Tak samo postępujesz jeżeli chcesz mieć więcej wysuwanych modułów - kopiujesz moduł jpanel, przy opcji: Load modules from what module position wpisujesz myjpanel_position2, i w "Pozycji" kolejnego modułu wpisujesz myjpanel_position2.

r0bertk
18-01-2013, 20:42
Witam, dziękuję za podpowiedź, wszystko pięknie działa.
od siebie dodam, że można również zamiast myjpanel_position wpisać np. position-6 wtedy w komponencie pojawią się wszystkie moduły które mieliśmy przypisane do "pozycji" position-6.

Jeszcze raz dziękuję za pomoc.