PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z K2 i oceną artykułów



strdaniel
17-01-2013, 11:05
witam

mam problem z modułem K2, a właściwie z wyświetlaniem oceny artykułu (gwiazdki u góry) mogę oddać głos, głosy się zliczają, wynik się oblicza, ale nie wyświetla się wynik oceniania, a chciałbym żeby się wyświetlał tam przy gwiazdkach u góry artykułu - żeby było jasne wynik się oblicza i w zapleczu jest widoczny, a w k2 opcjach "show rating" jest ustawiony na show

może ktoś zna problem i pomoże :placz:

pawelSafiStudio
17-01-2013, 12:23
Masz jakiś adres do strony www? Może masz jakiś problem z szablonem lub javascript. K2 po front end wyświetla ocenę w postaci kolorowanych gwiazdek.

strdaniel
17-01-2013, 12:53
gwiazdki sie wyświetlają tyle że po gwiazdkach wyświetlać sie powinien wynik ocen np. średnia ocena 3,2 ilość ocen 45, co do strony to niestety nie mogę dać linka bo jeszcze nie wrzucona na serwer ogólnodostępny - jest dopiero w fazie przygotowywania

pawelSafiStudio
17-01-2013, 13:04
To sprawdź sobie firebugiem czy przypadkiem nie masz jakiegoś błędu JS lub czy nie masz braków w CSS szablonu.

strdaniel
17-01-2013, 16:16
ok dzieki ! spróbuje !

realismus
17-08-2013, 15:46
Witam na stronie legendypolskie.com.pl mam problem z ocenianiem wpisów w K2. DO jakiegoś momentu było dobrze. Można było bez problemu oceniać wpisy na blogu. Klika się na gwiazdki a to i tak nic nie daje bo nie zostawia się oceny artykułu.

AndiC
17-08-2013, 16:24
DO jakiegoś momentu było dobrze.
Może i było, teraz masz kilka błędów na stronie.
Uruchom narzędzie dla webmastera, w przeglądarce i sobie posprawdzaj