PDA

Zobacz pełną wersję : Zbędne pola formularza rejestracyjnego



ygrecki
18-01-2013, 13:07
Hi
Mam Joomla! 2.5, uruchomiłem zwykłe rejestrowanie sie userów i w polu formularza rejestracyjnego pojawiaja się dodatkowe opcjonalne pola, które są zbędne. Jak można je usunąć? Bo nigdzie nie widze opcji dostosowywania pól takiego formularza. Są to pola w sekcji:
Profil użytkownika Adres 1: (opcjonalnie) Adres 2: (opcjonalnie) Miasto: (opcjonalnie) Województwo: (opcjonalnie) Państwo: (opcjonalnie) Kod pocztowy: (opcjonalnie) Telefon: (opcjonalnie) Strona WWW: (opcjonalnie) Ulubiona książka: (opcjonalnie) O mnie: (opcjonalnie) Data urodzenia: (opcjonalnie)

Gall Anonim
18-01-2013, 13:34
Tak na wariata odpowiadając masz je opublikowane w pluginie/dodatku - poszukaj tego dodatku na liście dodatków i przeklikaj - nie pamiętam w tej chwili jego nazwy.
Naturalnie odnoszę się do standardowej rejestracji Joomla a nie z wykorzystaniem jakiegoś komponentu.
Pzdr

zwiastun
18-01-2013, 13:44
Użytkownik - Profil

ygrecki
18-01-2013, 13:45
racja to plugin: Extensions - Plugin Manager - UseProfile! jest ok dzieki!

css
17-07-2013, 14:06
Podłączając się do tematu...
Jest jakaś opcja (lub plugin/dodatek), aby:
1. dodać niestandardowe dane potrzebne do rejestracji?
2. użytkownik rejestrując się mógł dodać plik (np. pdf), który przychodzi wraz z e-mailem do potwierdzenia rejestracji?

Bardziej by mnie interesował dodatek, gdyż z tego co udało mi się znaleźć User-Profile nie posiada w oryginale takich fajnych opcji :(

Edited:
Dodam, że chodzi o J 3.1 :)

alex51
17-07-2013, 16:49
Komponent Community Builder a wraz z nim moduł rejestracji/logowania mod_cblogin.

css
18-07-2013, 08:50
Bardzo dziękuję :)