PDA

Zobacz pełną wersję : AkoComment nie wyświetlaja sie pola do komentowania



robert051
20-01-2007, 15:03
Nie wiem czemu po instalacji i opublikowaniu Botu i Komponentu AkoComment nie podkazuje sie linki do napisania komentarza. Nie wiem co dalej robić. Prosze o szybką i łopatologiczna pomoc. Pozdr. Robert

Aha adres strony to AleDziura.YoYo.pl (www.aledzira.yoyo.pl)

sogo
20-01-2007, 17:34
w konfiguracji komponentu masz możliwość wyboru czy chcesz by komentarze wyświetlały się np. po wpisaniu {moscomment} w wybranych artykułach lub wybrać opcję dodawania ich do wszystkich zaznaczonych przez Ciebie artykułów.
pozdr.

robert051
20-01-2007, 19:31
ta wszystko fajnie tylko jak zaznaczam Artykuły z poniszych sekcji i daje zapisz to ta opcja sie odznacza (nie wiem dla czego)

nawet jak dam Konkretne artykuły a potem wpisze do jednego z artów te polecienie {moscomment} to i tak nie działa

aha podobno AkoComent grzyie sie z Reminostory (pisze z pamieci nazwy) Czy to moze byc powod nie dzialania AkoComenta??

robert051
22-01-2007, 14:08
No to z tym problemem se poradzlem ale jest nastepny. Polegajacy na tym że jak che ktokolwiek ze strony dodać newsa to po kliknieciu Wyśij najpeir poakzuje sie alert "Komentarze są chronione przed spamem." a potem (bedąc zalogowanym jako Super Admin) pokazuje "Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny."

Co robić