PDA

Zobacz pełną wersję : katalogi niezapisywalne



mraku
20-01-2013, 20:45
Witam!
Jestem zwykłym użytkownikiem Joomla! 2.5.6 bez specjalnych umiejętności zarządzania oraz modyfikowania. Niestety moja strona zniknęła z Google i doczytałem, że może to być spowodowane komunikatem: configuration.php - niezapisywalny, /home/katalog1/domains/katalog1000.d2.pl/public_html/stro179/logs (Katalog dzienników) - niezapisywalny oraz /home/katalog1/domains/katalog1000.d2.pl/public_html/stro179/tmp Katalog tymczasowy) - niezapisywalny. Nie znalazłem wskazówki gdzie można to przestawić i czy dam sobie z tym radę. Proszę o pomoc !

tomaszek83
21-01-2013, 09:41
Niestety moja strona zniknęła z Google

gdzie Ty to doczytałeś? Akurat configuration.php lepiej jak jest tylko do odczytu. Co to logs i tmp to raczej nie ma nic wspólnego z Google. Co to znaczy zniknęła? Nie ma jej w ogóle a była?

mraku
21-01-2013, 11:58
Złapałem wątek tutaj na forum jednak chyba coś źle skumałem. Moja strona była na 2 stronie w Google w trzech słowach kluczowych, w innych trochę dalej a teraz przeleciałem całość i nie ma jej w ogóle. Dopiero po wpisaniu adresu pojawia się. Przyznam, że próbowałem uwierzytelnić ją w Google jednak ciągle się nie udawało. Może to główny powód? Tak - to ciemnota, nie bardzo rozumiałem instrukcję (te programowe teksty bla,bla,bla) i nie wiedziałem gdzie miałem wkleić ten ich kod. Czy to może być główną przyczyną? Dalej proszę o pomoc!

mraku
21-01-2013, 13:07
Zweryfikowałem... Poczekam i sprawdzę, czy to było przyczyną. Tomaszek83 - dzięki za zainteresowanie - jeszcze się odezwę.
Pozdrawiam!

mraku
22-01-2013, 20:31
Minęła doba i gdybym pojawił się chociaż na ostatniej stronie to wiedziałbym, że mam czekać. W kilku słowach kluczowych przeleciałem wszystko i nic. Czy możecie coś doradzić lub sprawdzić co jest grane?

zwiastun
22-01-2013, 20:51
Tak, Kolego, możemy doradzić. Daruj sobie zajmowanie się pozycjonowaniem, bo się na tym w ogóle nie znasz, albo najpierw się poznaj, a potem... udaj się na jakieś forum zajmujace się kwestiami pozycjonowania. Wątek zamykam. Nie ten poziom kompetencji.