PDA

Zobacz pełną wersję : co zamiast sobipro?



ariel_matrix
21-01-2013, 02:44
Witam,
szukam jakiego rozwiązania alternatywnego dla sobipro, ponieważ, chociażby nie mogę zrobić prostych linków..
Chciałbym by, artykuły były w więcej niż jednej kategorii, w sumie jest do tego multicategories, które się sprawdza jak dla mnie,
ale drugą kwestią jest wyszukiwarka, gdzie będę mógł, sobie wygrać - kategorię, później województwo i wyszukać interesujący artykuły, które wyświetlą się mi w formie "blogu", jak w widoku kategorii...
zna ktoś rozwiązanie na chociażby zaawansowaną wyszukiwarkę, bez użycia sobipro?

pyziak
21-01-2013, 10:04
nie mogę zrobić prostych linków.. to świadczy tylko i wyłącznie o Twoim braku wiedzy względem obsługi SobiPro, jakąś tam alternatywą jest ZOO, ale czy lepszy ? czy prostszy ? nie wydaje Mi się, ale o gustach się nie dyskutuje.

ariel_matrix
21-01-2013, 10:20
wiem, że jest aplikacja "router", ale nie chodzi mi o to - i płacić 34e za miesiąc subskrypcji - dla mnie to jest przesada.
z prostymi linkami, chodzi mi bardziej o takie rozwiązanie: w joomli w menu, można utworzyc pozycję menu, która wyświetla wybrany artykuł, jak zrobić coś takiego, aby wybrać artykuł z sobipro?