PDA

Zobacz pełną wersję : Online Flash Quiz component-problem



tomfel
22-01-2013, 20:48
Mam następujący problem.Zainstalowałem wspomniany komponent w tytule ze strony:
http://www.joomplace.com/free-joomla-extensions/online-flash-quiz-joomla-component.html
Problem polega na tym, że po utworzeniu jakiegoś quizu jest on dostępny tylko przy opcji menu specjalny lub zarejestrowany, przy opcji publiczny zaś nie działa. Mimo, iż mam włączoną opcję w komponencie: Enable Guest Access to wówczas quiz sie nie pojawia na stronie, nie ma też żadnego komunikatu o błędzie itp. Chciałbym, aby quiz można było rozwiązywać bez logowania się... Może ktoś wie jak się z tym uporać????????????

tomfel
25-01-2013, 13:13
Chyba jednak nie uzyskam odpowiedzi... widać nikt się z tym komponenten nie zetknął:(

alfzmelmack
17-02-2013, 22:40
Witam
Mam ten sam problem, szukalem kiedys na forum dot. tego quizu ale nie znalazlem tam rozwiazania, była tylko informacja żeby zaznaczyć Enable Guest Access. Choć jest to zaznaczone nie działa.Może coś wspolnie powalczymy, komponent jest fajny...?

tomfel
19-02-2013, 19:50
Witam
Mam ten sam problem, szukalem kiedys na forum dot. tego quizu ale nie znalazlem tam rozwiazania, była tylko informacja żeby zaznaczyć Enable Guest Access. Choć jest to zaznaczone nie działa.Może coś wspolnie powalczymy, komponent jest fajny...?

No na razie nie mam pomysłu jak się z tym uporać choć komponent mi się bardzo podoba i chciałbym go wykorzystać do tworzenia quizów. Szukałem rozwiązania w sieci ale nie znalazłem. Może dobrze byłoby napisać na forum tam gdzie ten komponent można pobrać? Może znasz angielski?