PDA

Zobacz pełną wersję : Beez5 - brak zdjęć w witrynie



rainy
22-01-2013, 23:06
Witam wszystkich.
Jestem bardzo początkującym użytkownikiem J!, brnę przez podstawy. Doszedłem do szablonów i na podstawie Beez5 stworzyłem własną stronę, zmieniając klika elementów, J! 2.5.8. Wszystko działa poprawnie (jako localhost) z tym, że witryna nie wyświetla zdjęć w artykułach, nie wyświetla też captcha i ikon artykułów. Przed zmianą tła i dodaniem grafiki w obszarze #contentarea, #contentarea2 (beez5.css) zdjęcia były wyświetlane. Usunięcie teraz plików grafiki nie daje poprawy. Utknąłem z tym problemem, a chciałoby sie pójść naprzód :). Nie bardzo nawet wiem gdzie szukac rozwiązania, a przeczytałem tu na forum wszystko co jest związane z tym szablonem i inne w okolicy, które wydają się być pokrewne.
Z góry serdeczne dzięki za pomoc.

Bazyl
22-01-2013, 23:11
Hej,

To teraz przenieś to wszystko na serwer, by ktoś mógł rzucić okiem...

rainy
23-01-2013, 07:25
Hej,

To teraz przenieś to wszystko na serwer, by ktoś mógł rzucić okiem...

Muszę sie jeszcze sporo rzeczy nauczyć zanim wstawię na serwer, a tak jak jest nie da się nic zdiagnozować?
Tak 'kompinuje' :), wpisy muszą wrócić do 'deafault' ? Tylko które, aby to co zmieniłem pozostało? Korzystam z firebuga,ale co mogę tam zmieniać to za mało, bo nie pomaga.
Tu jest beez5 w wersji od autora http://www.php.joomlademo.de/nav.html?templates/beez5/html/com_content/category/default_articles.php.source.html

Bazyl
23-01-2013, 09:15
Przywróć oryginalne pliki css, a przed zmianami rób kopię wszystkiego...

p.s. Po co cytujesz cały poprzedzający post?!

rainy
24-01-2013, 15:53
Po przywróceniu orginalnych plików css. mam szablon w formie wyjściowej, a przeciez chodzi o to aby zdjęcia + grafika wyświetlały się w szablonie zmodyfikowanym. Zdjęcia w artykułach w każdym innym szablonie są widoczne.

Bazyl
24-01-2013, 21:19
To teraz przenieś to wszystko na serwer, by ktoś mógł rzucić okiem...

...inaczej możemy jeszcze rok klikać...