PDA

Zobacz pełną wersję : Pomożcie nowemu z forum, proszę:))



fiolet
28-01-2006, 09:39
Witam, zainstalowałem sobie na stronie najnowszego powerpacka i na forum nie można odczytać posta, kategorie chodza i tak dalej, ale jak sie kliknie na post wyskakuje:

Warning: main(/home/XXXXXX/public_html/components/com_joomlaboard/template/0/0_view.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/XXXXXX/public_html/components/com_joomlaboard/view.php on line 769

Warning: main(/home/XXXXX/public_html/components/com_joomlaboard/template/0/0_view.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/XXXXXX/public_html/components/com_joomlaboard/view.php on line 769

Warning: main(): Failed opening '/home/XXXXXX/public_html/components/com_joomlaboard/template/0/0_view.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/lib/php/PEAR') in /home/XXXXXX/public_html/components/com_joomlaboard/view.php on line 769


sprawdzałem na serwerze, nie istnieje koncowka tej sciezki czyli
/0/0_view.php

nie mam pojecia w czym problem i jak sie za to zabrac, jestem poczatkujacy bardzo prosze o pomoc:) pozdrawiam

stone
31-01-2006, 08:57
sprawdz czy w paczce s ktorej wgrywales na serwer jest ten plik, i jezeli tak to go wgraj, czasem przy kopiowaniu na serwer gubia sie pliki

fiolet
31-01-2006, 20:52
dzieki za pomoc, ale nie moglem sie doczekac, wywalilem to forum i zrobilem integracje z SMF. i tez jestem zadowolony