PDA

Zobacz pełną wersję : formularz kontaktowy



zBEw
20-01-2007, 23:58
witam,

pisalem o tym wczesniej, lecz wtedy problem zniknal sam, de facto w niewiadomy mi sposob, ale tym razem walcze juz brakiem formularza kontaktowego 3 dzien, mam zalozona kategorie kontaktow, zakladam no wy kontakt, wybieram kategorie, uzytkownika, wlaczam wyswietlanie formularza i totalna pustka, jedyne co sie wyswietla to dodatkowa informacja jaka wpisalem, prosze pomozcie, juz nie mam sily :confused:

zBEw
23-01-2007, 20:27
widze, ze nikt nie jest zainteresowany odpowiedzia, no coz w koncu znalazlem ja sam,

dzieki mimo wszystko

galganka
24-01-2007, 21:36
Witam

Będe bardzo wdzięczna, jeśli powiesz, gdzie znalazłes ten formularz. Spotkałam sie z podobna sytuacją.

zBEw
24-01-2007, 22:13
witam,

caly problem polegal na tym ze jak nie chcac wyswietlac zadnych danych z pol imie i nazwisko etc etc nic tam nie wpisywalem to formularz sie nie pokazywal, a wystarczylo, ze wypelnie je i ich nie wlacze i formularz jest, sprawdzone kilkakrotnie, a swoja droga nie rozumiem dlaczego jest taki warunek, bo przypuszczam ze w komponencie kontakt jest cos takiego, ze jak sie nie wpisze danych to formularz sie nie pokazuje, a moze to jakis blad ?

coz nie wiem, wazne ze jest rozwiazenie :)

pozdrawiam

galganka
24-01-2007, 22:43
Wielkie dzięki, zaraz będe testować :)