PDA

Zobacz pełną wersję : Darmowy program do tworzenia szablonów joomla 2.5.8



pawlos47
24-01-2013, 16:04
Witam Poszukuje jakiegoś programu do tworzenia szablonów dla joomla 2.5.8 podobnego do artisteer ale darmowego

zwiastun
24-01-2013, 16:08
Notepad++, darmowy, ale nie jest podobny do Artistera, za to wpisany weń kod będzie nawet 100 razy lepszy niż ten z Artistera i podobnych rozwiązań, zwłaszcza bezpłatnych, gdyby były.

bogdanbojarski
24-01-2013, 20:09
Bluefish lub inne edytory html,php, css. A tak na poważnie po jakiego grzyba?

a_m
24-01-2013, 21:29
Artisteer jest jedyny w swoim rodzaju, nie ma innego - mam nadzieję - na rynku; a wszystkie wymienione powyżej problemy rozwiąże Ci zgłębianie wiedzy z html + css; edytory polecane przez kolegów nie są "edytorami szablonów "

Agness
29-01-2013, 13:40
potwierdzam mam artistera nie jest taki drogi - warto zainwestowac i miec go legalnie

zwiastun
29-01-2013, 15:38
dla człowieka który ma 600zł renty socjalnej nie jest to tani program
Nie jest. To prawda. Ale, wybacz, nie jest to program niezbędny do życia człowiekowi utrzymującemu się z renty socjalnej. I nie jest to program dla kogoś, kto potrzebuje stworzyć sobie jeden szablon. Aby wyretuszować jedno zdjęcie, nie kupujesz Photoshopa. To program (abstrah uję od jego rzeczywistych walorów webmasterskich) dla osób zarabiających na tworzeniu witryn internetowych.

bogdanbojarski
30-01-2013, 22:17
Nie wiem panowie, bez wątpienia mam od Was i mniejsza wiedzę i doświadczenie, ale wydaje mi się że sięganie po tego typu program dla tworzenia szablonów jest co najmniej dyskusyjne i prowadzi na manowce.

maccoo
06-02-2013, 23:48
Dodam tylko że kupienie gotowejprofesjonalnej skórki z możliwością konfiguracji, zmiany styluitp. kosztuje kilka dolców, euro lub kilkadziesiąt złotych.Szukanie i testowanie programów, później tworzenie szablonu zajmieCi sporo czasu, strata czasu będzie kosztowniejsza niż zakupszablonu. "Dzisiejszy" internet stawia przed szablonami isystemem spore wymagania, wątpię w możliwości generatorów wprofesjonalnym wykorzystaniu.