PDA

Zobacz pełną wersję : Kunena 1.7.2 - brak możliwości dodania załącznika w Firefox



dkw
24-01-2013, 17:58
Kunena 1.7.2 + Joomla 1.5.26 - brak możliwości dodania załącznika w Firefox. Po kliknięciu dodaj, otwiera się okienko wyboru pliku, lecz po wybraniu nie dzieje się nic. Nadmięnię, że w operze i chrome wszystko działa.

Miał ktoś podobny problem?

Pozdrawiam

Marfish
25-01-2013, 17:58
Mam taki sam problem, dlatego też prosę o pomoc w tej sprawie.

Zmora
05-04-2013, 19:03
Miałem taki sam problem. Skorzystałem z porady znalezionej gdzieś na jakiś zagranicznym forum:

Edytujemy plik: /components/com_kunena/template/default/js/editor.js
Zmieniamy w nim: var input = __file.getElement('input.kfile-input') na var input = __file.getElement('input.kfile-input.hidden')

Następnie edytujemy plik: /components/com_kunena/template/default/js/editor-min.js
Zmieniamy w nim: var a=c.getElement("input.kfile-input").set na var a=c.getElement("input.kfile-input.hidden").set

Potem czyścimy pamięć podręczną w przegladarce i dodawanie załączników powinno działać:)

Marfish
05-04-2013, 21:00
Dzięki kolego. Działa jak należy.
Mam jednak dodatkowe pytanie. Co zrobić aby w Kunena działały tez podziękowania. Niby wszystko gra, podziękować można ale komponent nie wyświetla informacji o podziękowaniu przez jakiegoś użytkownika.