PDA

Zobacz pełną wersję : BT Content Slider Moduł - Joomla 2.5



JemOgórki
24-01-2013, 22:12
Witam wszystkich forumowiczów :) Jako, iż jestem tu nowy chciałbym się na wstępie przywitać :) Przejdźmy do sprawy, dla której się tutaj zarejestrowałem ;)
A więc...
Pobrałem moduł Bt Content Slider dla wersji 2.5 oraz 3.0 (moja 2.5.8) ... Wszystko jest okej, przechodzę do instalacji, wybieram moduł klikam "Wczytaj plik i załaduj" I nadal wszystko jest okej... Po zainstalowaniu wyskakuje mi okienko, że moduł został poprawnie zainstalowany... Przechodzę do Panelu z Modułami i ??
:blink: Gdzie jest ten moduł ?? No właśnie... Nie wyświetla mi w ogóle nowo zainstalowanego modułu, cała reszta okej, inne moduły się instalują poprawnie... A nie mam pojęcia dlaczego ten nie, strasznie mi jest potrzebny moduł, który będzie w pozycji "górnej" oraz będzie się sam przewijał i "pokazywał" dane przedmioty...

Z góry dziękuję za wytłumaczenie co źle robię i co muszę zrobić...

Serdecznie Pozdrawiam Oskar Hajduk

tomaszek83
24-01-2013, 22:42
To jak już zjesz te ogórki to sprawdź czy jak wejdziesz w moduły i klikniesz w Utwórz to będzie tam BT Content Slider.

JemOgórki
24-01-2013, 22:59
No widzisz :) A ja tyle tego szukałem :) Teraz dobrze to ustawić i będzie hulało ;] Masz ode mnie Punkt "pomógł"

- - - Updated - - -

No tak... Ustawić "hulało", i znów mam problem ;) A zatem podczas publikacji już modułu klikam zapisz i ?? Wyświetla sam tytuł moduły i nic więcej :/ Proszę tutaj link do strony: http://international-tackle.com/
Bardzo bym prosił o pomoc jeszcze raz :)

maj_ka
24-01-2013, 23:35
skoro to slider to powinien miec jakies zdjecia/obrazki itp... a te o ile wiem ładuje się samemu (mówię na podstawie innych sliderów bo z tego nie korzystałam) i dopiero wtedy możnal liczyć na widoczki

JemOgórki
24-01-2013, 23:40
W artykułach są opcjonalnie zdjęcia... A w opcjach zaznaczyłem Show Image

tomaszek83
24-01-2013, 23:41
A ustawiłeś skąd ma pobierać treści?

JemOgórki
25-01-2013, 00:08
Czyli z jakiej kategorii ?? Tak to ustawiłem

- - - Updated - - -

Panowie a może znacie inny slajder działający bardzo podobnie albo i nawet identycznie jak Bt Content Slider... Chodzi mi głównie o to aby była wyświetlana mała ikonka, kawałek tekstu i po kliknięciu przekierowanie do danego artykułu... Bardzo ważne jest również aby sam się przesuwał np. w jednej kolumnie 3 artykuły i w następnej kolumnie po przesunięciu kolejne 3 artykuły
Tak wygląda BT Content Slider : http://extensions.bowthemes.com/joomla-modules/bt-content-slider-module-for-joomla.html

tomaszek83
25-01-2013, 00:10
BT Content Slider musi Ci działać, sam go używam na kilku witrynach i spisuje sie całkiem dobrze. Sprawdź czy jak wyłaczysz kompresję CSS to będzie Ci działał. Ewentualnie jak nie uda Ci się go skonfigurować odpowiednio to jutro mogę Ci zerknąć na niego.

JemOgórki
25-01-2013, 00:15
Kompresja CSS ?? Sorry, że tak może głupio pytam ale jestem w tym temacie nieco laikiem :)

ariel_matrix
06-02-2013, 22:35
witam,
na wstepie chciałem zaznaczyć ze bardzo przyjemny moduł...
chciałem tylko zaznaczyć, ze chyba ten moduł ma problemy z miniaturami, ponieważ mi przypisuje nie z tego artykułu zdjęcia...

oraz można ustawić na stałe jakoś aby była wielkość zdjęcia? nawet jak mają być rozciągnięte.

monbaj
18-07-2014, 17:58
Witam, ja w sprawie modułu BTcontent slider, chciałam zapytać jak zmienić kolor nagłówków wyświetlających się w tym module?

Gall Anonim
18-07-2014, 19:47
Ostylować według oczekiwań

monbaj
18-07-2014, 20:15
Ostylować według oczekiwań



no własnie, próbowałam już zmieniać, kolor i styl czcionki w pliku btcontentslider.css i nic do tej pory nie uległo zmianie, nie zapamietuje mi tego...

Gall Anonim
18-07-2014, 21:53
Jeżeli firebug pokazuje że z tego pliku ciągnie definicje to musi hulać - sprawdź więc firbugiem źródło

monbaj
18-07-2014, 22:10
juz znalazłam, dzieki, tylko teraz szukam rozmiaru czcionki, ha ha. Kolor juz zmieniłam i styl czcionki...