PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z atrybutami produktów Joomla 2.5.8 + Virtuemart 2.0.18a ?



sylwekb
25-01-2013, 16:57
Witam

Czy ktoś ma rozwiązany problem atrybutów produktów w dodatkowych polach w VM?
Od strony użytkownika mam tylko niebieską ikonkę oraz napis Dostępne kolory, brak jest listy rozwijalnej z wyborem kolorów, sprawdzałem na różnych szablonach. W parametrach produktów w karcie Dostosowanie nie mogę wogóle znaleźć tych kolorów po rozwinięciu listy jest pusto jak na zrzucie.
Wiem, że może nie to forum ale na forum Virtuemart nieczęsto ktoś wogóle odpowiada na posty.
63046305

pawel1979
28-01-2013, 15:18
W pole nazwa produktu wpisz jakiego produktu to ma dotyczyć i wtedy utworzy Ci sie możliwość wyboru kolorów

sylwekb
28-01-2013, 15:41
Właśnie dziwna sprawa bo próbowałem wpisać nazwę, SKU itp, klikam zapisz i pojawiają się znowu puste pola i nigdzie nie ma. Stąd ten post.
Obszedłem to jednak wybierając dodatkowe pola "Wariant dla koszyka" i bezpośrednio w produkcie można wpisać dowolną ilość wariantów kolorów i osobno ceny dla każdego wariantu.

sylwekb
28-01-2013, 17:04
6317 6318 W tej chwili to wygląda tak. Dostrzegam tylko taki mankament tego rozwiązania, że dla danego produktu mogę ilość definiować tylko zbiorczo, globalnie. Nie można definiować ilości produktów dla każdego z kolorów osobno.