PDA

Zobacz pełną wersję : Linki - Page Title Linki zamiast tła subhead_bg.png



CNK
21-01-2007, 11:48
Nie wiedziałem gdzie napisać ten temat, wiec jeśli on tu nie pasuje proszę o przeniesienie.
Mam taki problem, że w menu Linki pod nazwą Linki nie wyświetla się subhead_bg.png Próbowałem na różnych stylach, i zawsze zamiast tego mam poprostu: 'Page Title Linki', tak jak na screenie:http://i13.tinypic.com/4gzox6o.png

W innych kategoriach obrazek ten się wyświetla. Próbowałem na Firefoxie i IE6 i w obu przeglądarkach jest tak samo. Co nie jest nie tak?

Viking
21-01-2007, 13:11
nic nie mozna powiedzieć na pewno bez zobaczenia strony. prosze sprawdzic do czego jest zdefiniowane tło i czy element tef faktycznie istnieje na stronie (podgląd źródła) ew. czy nie jest przesłonięty przez inny. A zacząć nalezy od sprawdzenia nazwy i ścieżki obrazka

CNK
21-01-2007, 15:39
no, ale kiedy na innych działa, to czemu tu nie? Tak samo z tymi kolorami.. mi się zdaje, że ten komponent linków jakoś popsuty mam, a strona www.cnk.stwor.pl (http://www.cnk.stwor.pl) => zwykły szablon teraz dałem tylko z inną grafiką i kolorami, myślałem że tu zadziałą, ale też nie..

EDIT:
chyba, że to przez jakiś moduł jest spsute, spróbuje powyłączać moduły, które zainstalowałem i napisze zaraz czy pomogło ;)

EDIT2:
wyłączenie modułów nic nie zmieniło..

Viking
21-01-2007, 16:38
poddaje się

CNK
21-01-2007, 18:03
a jaki byś polecił inny komponent katalogu, równie prosty jak ten?
Żeby tylko miał kategorie i tyle. Pozdrawiam

PS. znalazłem linijke z tym kodem, jest w pliku http://cnk.stwor.pl/administrator/components/com_menus/weblink_category_table/weblink_category_table.xml linia 21 to aby napewno jest dobrze?

<param name="page_title" type="radio" default="1" label="Page Title" description="Show/Hide the pages Title">

stone
30-01-2007, 23:05
Zobacz w kodzie strony, zamiast poprawnej klasy masz
contentdescriptionPage Class Suffix

Tak jakby nie przekazywał prefixu

CNK
31-01-2007, 14:53
ale gdzie to można zmienić? w total commanderze jak przeszukuje pliki, to w żadnym takiego czegoś nie ma, a ja za bardzo nie wiem czemu to się tak zrobiło. W kodzie nic nie zmieniałem, raz miałem tak, że było poprawnie dopiero za którymś odświerzeniem, a teraz w ogóle.

EDIT: ponadpisywałem wszystko na oryginalne pliki z joomla 1011 + admin PL i dalej jest to samo.. Jak linki i kategorie ustawie na unpublish to też tego nie ma.. Trochę dziwne, bo przecież działało

stone
31-01-2007, 23:42
a włącz register globals jak masz wyłączone

CNK
03-02-2007, 09:44
Mam włączone. w PA pisze: PHP register_globals setting is `ON` instead of `OFF`. Mam php 4.4.4, a administrator serwera napisał mi, że w php4 register globals jest włączone, a php5 ma domyślnie wyłączone.

Nie da się nic innego zrobić? Działało kilka tygodni, a potem ni ni stąd ni zowąd te linki tylko przestały działać.. Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi.

stone
03-02-2007, 20:11
Wejdz we właściości tego linku w polu Page Class Suffix wpisz cokolwiek a potem sprawdz w kodzie strony czy zmienia sią klasy z "contentdescriptionPage Class Suffix"

CNK
03-02-2007, 21:43
w administartor/components/com_weblinks/weblinks.xml ?

CNK
13-02-2007, 16:17
proszę, pomóżcie..

zwiastun
13-02-2007, 16:53
linia ok. 29 w skrypcie /components/com_weblinks/weblinks.html.php

powinna wyglądać

<div class="componentheading<?php echo $params->get( 'pageclass_sfx' ); ?>">

w pliku
/administrator/components/com_menus/weblink_category_table/weblink_category_table.xml
linia z opisem parametru powinna wyglądać mniej więcej tak
<param name="pageclass_sfx" type="text" default="" label="Przyrostek klas css strony" description="Wpisz przyrostek dla klas .contentpanenopen i .contentpagetitle, je¶li chcesz nadać stronie niestandardowy wygl±d. Zdefiniuj w pliku template_css.css wła¶ciwo¶ci dla tych klas." />

podobnie w pliku
/administrator/components/wblinks/weblinks.xml

W którymś z tych miejsc masz najprawdopodobniej błąd
Korzystasz z jakiejś wersji angielskiej, to oczywiście to co tu po polsku możesz mieć u siebie po angielsku. Zwróć uwagę na wszystkie cudzysłowy oraz na wszystkie <>

CNK
13-02-2007, 18:58
/administrator/components/wblinks/weblinks.xml
tego nie mam, mam /administrator/components/com_weblinks/weblinks.xml i w nim <param name="pageclass_sfx" type="text" default="" label="Page Class Suffix" description="A suffix to be applied to the css classes of the page, this allows individual page styling" />

w /components/com_weblinks/weblinks.html.php od 27 do 33 linia:
?>
<div class="componentheading<?php echo $params->get( 'pageclass_sfx' ); ?>">
<?php echo $currentcat->header; ?>
</div>
<?php
}
?>

czyli też dobrze jest..

zwiastun
13-02-2007, 21:49
podałem jeszcze jeden plik