PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja joomla XAMPP



cleargeen
26-01-2013, 18:17
Witam serdecznie Państwa.

Zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc, ponieważ postanowiłem jako dobry samarytanin zrobić stronę schroniska dla zwierząt. Niestety na samym początku wystąpił błąd. Mianowicie przy instalacji, już pojawiają się dziwne komunikaty typu: "Strict Standards: Non-static method JLoader::import() should not be called statically in C:\xampp\htdocs\schronisko\libraries\joomla\import .php on line 29"(inne widać na poniższym zrzucie). Przechodząc dalej mimo tego problemu, program rzuca się o ciasteczka. Dodam, że stawiam serwer na razie lokalnie na XAMPP'ie v3.1.0.3.1.0. Kiedyś robiłem już stronę i pamiętam, że miałem podobny problem lecz nie pamiętam jak sobie z nim poradziłem. Stronę robię dla schroniska w moim mieście, ponieważ nie mają strony a bardzo chciałbym pomóc aby zwierzęta znalazły nowy dom. Wiem, że nie zbawię przez to całego świata ale będę dzięki temu bliższy. Schronisko nie ma pojęcia, że robię im stronę internetową, ponieważ ma to być podarunek. Bardzo bym się cieszył jakby znalazła się chętna osoba do pomocy aby przebrnąć przez sam początek(najlepiej skype).


.6308

Z góry bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

@Edit: Po skopiowaniu wersji Joomla 2.5.8 nie ma tych komunikatów. Bardzo proszę o wytłumaczenie tego.

tomaszek83
26-01-2013, 21:58
Postaw może JAMP-a. Będzie szybciej i prościej. A po drugie dlaczego stawiasz stronę na niewspieranej wersji Joomla? Jak już robisz coś nowego to jedyny i słuszny wybór to Joomla 2.5.x