PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł do wrzucania plików przez użytkowników...



Droid
29-01-2013, 19:54
Witam!
Poszukuję dodatku do joomli 2.5.x który umożliwi użytkownikom ładowanie plików na serwer i następnie udostępnienianie ich innym użytkownikom. Musi być to rozszerzenie którę pozwoli na wrzucanie różnych typów plików( wiem że jest pewien dodatek ale on obsługuje tylko obrazy). Dobrze by było aby taki dodatek umożliwaił także opisanie przez użytkownika danego pliku oraz wstawienie np. screenshotów, a także żeby była możliwość kasowania takiego pliku przez Administratora. W module mogłaby być też opcja oceniania tych plików. W skrócie chodzi mi o moduł który pozwoli na wymianę plików i ich ocenianie i komentowanie.

pawelSafiStudio
29-01-2013, 22:10
Hmm, Sobi Pro ? Na Sobi chyba stoi plikownia joomla.pl i fajnie się sprawdza.
Ew. może coś tutaj: http://extensions.joomla.org/extensions/directory-a-documentation/downloads

Droid
31-01-2013, 21:21
przy próbie instalacji SobiPro wywala mi taki błąd:

ABORT: PHP cpu time limit exceeded in JArchiveTar::_getTarInfo() called at [/Joomla/libraries/joomla/filesystem/archive/tar.php:150], in JArchiveTar::_getTarInfo() called at [/Joomla/libraries/joomla/filesystem/archive/tar.php:83], in JArchiveTar::extract() called at [/Joomla/libraries/joomla/filesystem/archive.php:95], in JArchive::extract() called at [/Joomla/libraries/joomla/installer/helper.php:130], in JInstallerHelper::unpack() called at [/Joomla/administrator/components/com_installer/models/install.php:180], in InstallerModelInstall::_getPackageFromUpload() called at [/Joomla/administrator/components/com_installer/models/install.php:82], in InstallerModelInstall::install() called at [/Joomla/administrator/components/com_installer/controllers/install.php:29], in InstallerControllerInstall::install() called at [/Joomla/libraries/joomla/application/component/controller.php:761], ..., in JComponentHelper::renderComponent() called at [/Joomla/administrator/includes/application.php:153], in JAdministrator::dispatch() called at [/Joomla/administrator/index.php:46]

raz udało mi się zaistalować chociaż za pierwszym razem był taki błąd za 2 razem zaistalowałeo się, potem odinstalowałem a teraz ponownie nie mogę zaistalować

Droid
31-01-2013, 23:15
OK PROBLEM Z INSTALACJĄ ROZWIĄZANY, ale zauwazyłem, że w tym SOBI PRO nie ma możliwość wrzucania plików z rozszerzeń .exe, można wrzucić tylko images, url i email. Więc może jakieś inne propozycje odnoście modułu....

tomaszek83
31-01-2013, 23:25
exe zawsze możesz sobie zzipować ;P

Droid
31-01-2013, 23:50
no tak ale co mi da zip skoro moduł obsługuje tylko images, url i email ???

tomaszek83
01-02-2013, 08:48
jesteś pewien? chyba jednak się mylisz, skoro plikownia Joomla stoi na SobiPro a tam większość plików to zip.