PDA

Zobacz pełną wersję : Przełącznik języka i linki do strony głównej



luknij
30-01-2013, 10:35
Witam,

Mój problem polega na tym, że po skonfigurowaniu dwóch menu w języku polskim i angielskim, po wdrożeniu dwujęzykowych modułów i artykułów, przyciski stron głównych (main menu pl/eng)odsyłają mnie do wyróżnionego artykułu, a nie do strony głównej witryny, tak jak powinny. Przyciski do strony głównej (maim menu pl/main menu eng) mam przypisane do 'Artykuły wyróżnione - przegląd', tak jak w pierwszym (Main Menu) z tą różnicą, że w utworzonym pol/ang 'main menu' odsyła mnie gdzie indziej, jestem w kropce.

6321

luknij
11-02-2013, 11:07
Witam, więc tak... Bo od dłuższego czasu nikt nie był wstanie mi pomóc, po wielu próbach doszedłem do rozwiązania, przynajmniej tak mi się wydaje. Problem polegał na tym, że po ustawieniu dwóch menu w różnych językach, przydzieleniu do nich modułów i artykułów w danych językach, przyciski które miały mnie odsyłać do artykułów wyróżnionych i wyświetlać stronę główną, odsyłały mnie tylko do artykułów z pominięciem contentu. Rozwiązałem to w ten sposób, że stworzyłem 3 moduły, pierwszy przypisany do Main Menu (ten moduł musi być nie opublikowany aby nie menu nie było wyświetlane podwójnie), drugi do main menu eng (opublikowany z językiem eng) i trzeci do main menu pl (też opublikowany z językiem pl). Dzięki temu Wszystko działa jak należy. Wspomnę że poprzednio miałem tylko dwa moduły dla main menu eng i main menu pl z przypisanymi odpowiednio językami, przez co content się nie wyświetlał. pozdrawiam