PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z edycją strony- template css



aquarius89
30-01-2013, 15:51
Witam,
mam nietypowy problem. Na moim komputerze chcę edytować template css przez panel administratora- wchodzę w template css, a potem niezależnie od tego czy coś zmienię czy nie, dam anuluj, zapisz czy cokolwiek- strona mieli się i mieli i ostatecznie nic się nie dzieje a ja muszę wyłączyć stronę.

Próbowałam innym sposobem: ściągałam template css przez total commandera na kompa, zmieniałam w programie i chciałam przerzucić zmieniony template css przez total commandera. Również nie działa. Permission denied. Na innych komputerach tak, a na moim akurat nie.
Czy wie ktoś o co może chodzić? Kompa kupiłam specjalnie do pracy a nie działa jedna z ważniejszych dla mnie funkcji ;-(

Adish_90
30-01-2013, 15:58
Witam,
Wgraj wy edytowany css i daj shift + f5 i sprawdź czy przeładuje pliki w przeglądarce w moim przypadku to pomogło

Pozdrawiam Adrian

aquarius89
30-01-2013, 16:04
Witam,
niestety :(

tomaszek83
31-01-2013, 11:16
Permission denied

to nie wina kompa:)
@Adish_90 zanim coś napiszesz, pomyśl dwa razy.

Komunikat Permission denied to nic innego jak odmowa dostępu. Jakie masz prawa dostępu do pliku na serwerze? Czy katalog w którym znajduje się wspomniany przez Ciebie plik jest zapisywalny?


Na innych komputerach tak, a na moim akurat nie
Co to znaczy?

aquarius89
31-01-2013, 11:36
Wielkie dzięki za odpowiedź!
Jestem jeszcze trochę zielona w niektórych tematach...
Plik jest niezapisywalny, ale kiedy np. korzystam z innego komputera nie przeszkadza mi to w zmianie czegoś (np. w template css daję sobie wyżej logo). Jakie mam prawa do niego- jestem głównym administratorem, o to chodzi?

Kiedy korzystam z total commandera, mogę sobie przerzucać dowolne pliki, ale kiedy chodzi o pliki css- wyskakuje komunikat permission denied.
Skąd ta odmowa dostępu?

tomaszek83
31-01-2013, 11:40
to są prawa dostępu na serwerze, musisz o to zapytać swojego dostawcę hostingu. Choć dziwne jest to że jak korzystasz z innego komputera to wszystko jest ok.

Adish_90
31-01-2013, 12:07
Racja Przepraszam za wprowadzenie w błąd ;]

Pozdrawiam