PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana szablonu na stronie



zoki
22-01-2007, 10:09
Witam

Mam problem z modulem templatechooser. Otoz po oblikowaniu go na stronie wszystko prawidlowo sie wyswietla, w menu wybierania modulu sa wszystkie templatki ktore sa zainstalowane, natomiast ze zmiana juz nie jest tak dobrze. Objawy sa nastepujace:
Jezeli w panelu admina jako domyslna templatke mam ustawiona ta ktora jest pierwsza w kolejnosci, to na stronie nie moge wybrac zadnej innej, oprocz tej pierwszej (pomimo ze w wybieraniu w module sa wszystkie)
Jesli natomiast w panelu admina ustawie jako domyslna inna templatke, to na stronie moge wybierac pomiedzy nia i ta pierwsza. Nacisniecie na kazda inna przenosi mnie na ta ustawiona domyslnie.

Nie wiecie w czym jest problem? Zastanawialem sie czy to nie jest sprawa CHMOD-ow, ale poniewaz ta jedna zapisuje wiec wyglada na inny problem. Jesli ktos ma jakies sugestie to bede bardzo wdzieczny.
pozdrawiam

Viking
22-01-2007, 12:03
wersja Joomla! ?

zoki
22-01-2007, 16:49
1.0.11 Stable

Viking
22-01-2007, 19:02
Nie spotkałem się z czymś takim... Sprawdź ustawienia cookies w przeglądarce, jeśli tam wszystko w porządku, zapytaj może na forum 'Administracja Joomla!', podaj wersje Joomla!, PHP, MySQL i przeglądarki. Link do strony też może być pomocny.

zoki
22-01-2007, 19:58
Dzieki. Nie sadze by byly to ciasteczka, poniewaz dzieje sie to i na Operze, i na Firefoxu i IE.
Zapytam jeszcze tam gdzie mi poradziles. Moze znajda jakies rozwiazanie.
Pozdrawiam