PDA

Zobacz pełną wersję : przekierowanie google



head1
31-01-2013, 12:51
Witam mam problem z przekierowaniem z wyników wyszukiwania w googlu, strona to headu.pl. Google po wyświetleniu jakiegokolwiek wyniku po kliknięciu przekierowuje na jakąś dziwną stronę - --------------------------
mam ten problem od bardzo krótkiego czasu i nie mam pojęcia od czego to może zależeć.
Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.
Pozdrawiam

Bazyl
31-01-2013, 12:56
Kolego myśl trochę!!! Po co umieszczasz link do włamywaczy?!

wiki -> witryna po włamaniu

head1
31-01-2013, 16:40
dzięki, jeśli możesz to podpowiedz jak się nazywa Tutaj jest skrypt który wygeneruje listę zmienianych plików (http://www.joomlation.eu/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=17&Itemid=35) bo nie działa link

head1
31-01-2013, 19:05
może mi ktoś pomóc? nie wiem gdzie szukać, przeszukałem wszystkie pliki na stronie na jakąkolwiek część linku na który mnie wywala i niestety nie mam żadnych efektów, dziwne to jest że strona działa poprawnie tylko wyniki google są przekierowywane
Jeśli ktoś ma jakiś pomysł od czego zacząć to za podpowiedź byłbym naprawdę wdzięczny...

Karol99
31-01-2013, 22:14
Przekierowanie najprawdopodobniej jest zapisane w .httacces - ale samo usunięcie tego zapisu nie rozwiąże problemu, bo wpis wkrótce zostanie przywrócony. Co robić napisał Ci Bazyl.

head1
01-02-2013, 00:12
wiem że to będzie najlepsza metoda ale nie wiem jak prześledzić zmiany w plikach skoro ten link do skryptu nie działa a nie wiem jak się skrypt nazywa

Bazyl
01-02-2013, 00:30
Poszykaj na forum: wypier.rar