PDA

Zobacz pełną wersję : Jak przesunąć separatory w komentarzach???



michlew
22-01-2007, 10:18
Na stronie www.nysa24.pl mam zainstalowany szablon Internetgazette. W komentarzach linie (separatory) ułożone są dość nielogicznie i trudno połapać się kto napisał dany komentarz. Jak zrobić, żeby linie oddzielały od siebie całe komentarze, a nie tak jak teraz, kiedy linia oddziela tytul i dane wpisującego od komentarza???
Z góry dzięki za odpowiedź, nie jestem biegły w programowaniu, więc wyjaśnijcie mi to jak krowie na miedzy :rolleyes:
pozdrawiam - michlew :-)
www.nysa24.pl

Viking
22-01-2007, 12:24
.sectiontableentry1 hr,.sectiontableentry2 hr
{
float:right;
}
.sectiontableentry1 span,.sectiontableentry2 span
{
clear:both;
padding-right:1em;
}

tylko sprawdź czy nie wpłynie na inne treści ;)

michlew
22-01-2007, 16:11
dzięki :-) rozumiem, że mam to zrobić w pliku index.php templatki??? Czy też w kw jakimś innym??? Pytanko dla Ciebie pewnie banalne, ale mowilem, ze mnie trzeba jak krowie na miedzy....lol :-)

michlew
22-01-2007, 16:24
dzięki :-) rozumiem, że mam to zrobić w pliku index.php templatki??? Czy też w kw jakimś innym??? Pytanko dla Ciebie pewnie banalne, ale mowilem, ze mnie trzeba jak krowie na miedzy....lol :-)
to znaczy chodzilo mi o plik z css - chyba tam te zmiany trzeba zrobic... :-)

Viking
22-01-2007, 18:56
tak, css :)

michlew
23-01-2007, 11:24
Dzięki Viking, Joomla jest wielka właśnie dlatego, że nawet tacy laicy w programowaniu jak ja mogą mieć portal w Interncie :-) Zaraz wezne sie za ten css ))))

michlew
23-01-2007, 11:36
Ufff... zadzialalo :-) Już jest lepiej. A czy daloby się jeszcze zrobić tak, zeby kreska oddzielala od siebie komentarze (to znaczy byla PO skonczonym komentarzu, nie po danych wpisujacego jak wczesniej???) Jak chcesz, to moge Ci przeslac calego css-a, tylko podaj mi maila (mozesz pisac na nysa24@nysa24.pl - dojdzie na pewno)) jeszcze raz duze dzieki))))

Viking
23-01-2007, 12:51
łatwo sie tego nie uda zrobic niestety ;] Nie mogę się tym zająć. Czas ;)

michlew
23-01-2007, 15:46
Dzięki mimo wszystko :-) Ale właśnie użytkownicy mi napisali, że pod IE linie dalej są... (ja używam Firefoxa i tam ich nie widać). Faktycznie chyba ciężko się ich będzie pozbyć...)))) pozdrawiam - mich

Viking
24-01-2007, 12:17
dodaj sobie jeszcze:
.sectiontableentry1 hr,.sectiontableentry2 hr
{
float:right;
visibility:hidden;
width:0;
}
alternatywnie:
display:none;