PDA

Zobacz pełną wersję : Joomshopping → wyłączenie powiększenia zdjęć



przemkoz
01-02-2013, 09:07
Witam,
Jestem ciekawy, czy w komponencie Joomshopping jest możliwe wyłączenie powiększenia dla miniatur produktów. Nie jestem zainteresowany aby przeglądający powiększał sobie obrazek, tym bardziej, że będzie niskiej rozdzielczości. Zresztą dodatkowo tłumaczy się powiększenie jakoś tak byle jak →


_JSHOP_ZOOM_IMAGE
(http://www.favor.info.pl/durawa2/components/com_jshopping/files/img_products/full_ok__adka_delegowanie.png)





Hm, może co by nie zaczynać wątku nowego, zastanawiam się jeszcze, czy można zastąpić liczbę zero, słowem darmowe (za darmo), czy coś w tym stylu. Chyba, co by jakoś pokazywanie ceny ukryć,

Pzdr

Gall Anonim
01-02-2013, 09:44
!. O ile kojarzę jest możliwość w konfiguracji wyłączenia opcji zoom
2. _JSHOP_ZOOM_IMAGE to stała językowa do której przypisana jest właściwa zmienna z danego języka którego używamy - jeżeli wyświetlana jest stała językowa oznacza to tyle że brak jest w plikach językowych odpowiadającej jej zmiennej językowej = a tak mniej zawile to dana fraza nie została przetłumaczona dla języka polskiego w twoim przypadku = na stronie twórcy komponentu zazwyczaj tłumaczenie jest niekompletne i spóźnione o kilka wersji do tyłu.
3.
liczbę zero, słowem darmowe (za darmo - zawsze można zrobić taką rzecz ale ........ najpierw wyjaśnij mi w jakim celu masz zamiar to zrobić i jak to się ma do innych artykułów - od tego zależy stopień "komplikacji" rozwiązania.
Pzdr

przemkoz
01-02-2013, 10:01
Dzięki za pomoc. Jest to dla mnie dość nowy komponent i jak na razie po prostu nie mogę znaleźć wyłączenia zoomu w konfiguracji.
W najgorszym razie przetłumaczę sobie tę zmienną językową, wiem nawet gdzie.

Stronę stawiam dla znajomego, który na bazie sklepu będzie udostępniał darmowe ebooki. Ma to być sklep, bo możliwe, że w przyszłości pojawią się jakieś płatne. I chciałby (ale nie jest to jakiś priorytet) że jak cena będzie zero, co by się darmowe wyświetlało.

Gall Anonim
01-02-2013, 10:50
Więc może wyłącz na początek sklep i ustaw wszytko tak aby komponent pracował Ci w trybie katalogu a możesz dodać do obrazów produktu etykietę free czy też po polsku darmowy - co wyglądało by chyba równie fajnie i spełniało swoją rolę.
Pzdr

przemkoz
01-02-2013, 11:05
Ciekawy pomysł. Tylko czy wówczas będzie działało pobieranie plikó ;)

Gall Anonim
01-02-2013, 16:34
Zasadniczo - wystarczy sprawdzić - ale jeżeli nawet nie to zawsze możesz podpiąć media z opcją do pobrania - nie do sprzedaży.
Możliwości jest naprawdę sporo.
pzdr