PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka pytań zielonego.



Meblesam
03-02-2013, 10:13
Witam. Obecnie poszukuję czegoś do przekazania swojej treści. Testowałem wordpressa ale czegoś mu brakuje no a ten portal widze fajna sprawa. I mam kilka pytań, którą wersje wybrać, najnowszą czy starszą? Jeśli starsza jest tylko ciut gorsza ale np dużo bardziej spolszczona to wolał bym starsza, o ile kożystanie ze starszej wersji nie przyspaża jakiś problemów.

Poproszę o jakieś rady dla nowicjusz który się nie zna na informatyce :)

EDIT: aha mam jeszcze pytanko. Jak to jest gdybym np miał możliwość i chciał zarabiać z reklam lub z dostępu do treści ? Wiecie nie wiem czy w ogólę coś zarobię więc kompletnie nie ma szans abym sie pchał w rejestrowanie pod to działalności. Co byście w tej kwestii doradzili ?

zwiastun
03-02-2013, 10:26
1. Stare to polecam wino. Joomla 2.5.x
2. Zapoznaj się z regulaminem Forum, bo zacząłeś od naruszania podstawowych zasad.

Meblesam
03-02-2013, 11:39
za dużo tego regulaminu i się pogubiłem a nie przeczytałem nawet połowy :) Może jako że jestem nowy to mi podarujecie na ten moment i dostanę kilka odpowiedzi co do kwestii zarobkowej ? może ktoś miał z tym doświadczenia ?

ugly kid joe
03-02-2013, 11:46
lol, chyba nie. akceptacja regulaminu jest obligatoryjna przy zakładaniu konta na forum. obawiam się, że dostaniesz bana. :D

Meblesam
03-02-2013, 11:57
Nie wime o co chodzi z tym banem, znaczy nie wiem za co to by miało być. To może ktoś mi napisze w prywatnej wiadomości co źle robię.

palyga007
03-02-2013, 13:48
To jest forum poświęcone Joomla! a nie prowadzeniu działalności gospodarczej.
W tych kwestiach zapytaj zaprzyjaźnionej księgowej, a jak nie masz to idź po płatną poradę.
To będzie pierwsza lekcja ekonomii: Aby był zysk trzeba ponieść koszty.