PDA

Zobacz pełną wersję : Czasami pojawiające się: Database connection error (2): Could not connect to MySQL.



jadowity
03-02-2013, 19:21
Czasem pojawia się taki komunikat, co sygnalizują mi użytkownicy jak i ja sam czasem się z tym spotykam, również na zapleczu. Rzecz się dzieję bez wprowadzania jakichkolwiek zmian, wystarczy próba przejścia ze strony na inną stronę. Próba połączenia w tym czasie przez PHP Myadmin, zawsze się udaję, więc nie rozumiem, w czym może leżeć przyczyna.
Strona w zasadzie w całości opiera się o Kunena 2.0, i Kide Chat, Skrypt to joomla 2.5.
Strona nie jest jakoś nadmiernie odwiedzana, a z początku istnienia nie zdarzało się nic takiego, dopiero od kilkunastu dni.
Czy ktoś może spotkał się z takim dziwnym zachowaniem? Dodam że strona stoi na serwerach WEBD
Pozdrawiam
Maciej

Bazyl
03-02-2013, 19:42
strona stoi na serwerach WEBD

I tam zapytaj...

jadowity
03-02-2013, 20:05
No cóż, jeśli to wszystko co miałeś do napisania, to żeś błysnął wiedzą :) No nic, poszukam poważnego forum, Twoja odpowiedź na moim forum załapała by bana.
Pozdrawiam

Bazyl
03-02-2013, 22:37
Szanowny Kolego @Jadowity, nie ode mnie dostałeś ostrzeżenie, ale ode mnie otrzymujesz miesiąc urlopu od forum - za PW.
:)


p.s. Kiedy człowiek oddycha głęboko staje się życzliwy wobec całego świata...