PDA

Zobacz pełną wersję : Modyfikacja Beez5



bialutki1
03-02-2013, 23:40
Witam. Bardzo proszę o możliwie łopatoogiczne wytłumaczenie jak mam modyfikować szablon jak w temacie. Na środku mam całą grafikę z banami, która nijak nie pasuje do mojej koncepcji i chciałbym ją zamienić swoją grafiką. Nie mogę znaleźć gdzie podpiąć plik ze swoim logiem, tak aby wyrzucić te banany i zostawić swoje. Czy w takim gotowym szablonie jest możliwość zmiany koloru/faktury strony? Jak to zrobić? No i w końcu na stronie głównej (układ 3 kolumnowy)- jak najbardziej mi pasuje (choć dwie kolumny byłyby też niezłe). Jak zmienić na dwie kolumny, aby porównać oba układy i jak edytować treść tej strony. W tych kolumnach, mają się pokazywać zajawki artykułów z innych modułów, może jakaś grafika czasem? I w końcu na dole szablonu są 3 okienka z miejscamina reklamę. Loga wywaliłem- zostały 3 niezależne pola z napisami Contribute, Book, Shops. Chciałbym to wyrzucić, ale nie wiem jak. Przepraszam, może pytania są dla Was strasznie proste, ale od dwóch dni nie mogę nic wydumać. A może przy szablonie gotowym, nie jestem w stanie tego zmienić??? Dzięki za pomoc i proszę o nie kamienowanie :-)

tomaszek83
03-02-2013, 23:51
Edycja szablon to znajomość głównie CSS i HTML. Co i gdzie zmienić podpowie Ci takie narzędzie jak Firebug. Jak zmienić? To już musisz poznać wspomniane wcześniej języki.

Co do zmiany układu, edycji treści itp. to zapraszam na http://wiki.joomla.pl/Nowicjusze

jacktak
05-02-2013, 14:15
Na Youtobe i w**************** //zwiastun jest sporo o joomli od a do z. Ja się uczyłem z kuru video o joomli kupionym z Allegro.

zwiastun
05-02-2013, 14:24
@jacktak - dziękujemy za rady kierujące do stron dla spryciarzy.